Datum: maandag 22 juli 2024 - VOORMIDDAG |
Gewest: DENDERSTREEK |
VOSSELAAR, DE HEIDEZANGERS VOSSELAAR Begin: 09:00u
|
Nationale Feestdag Lok. CAFE DE SPORTVRIEND HOORTVERTEN 2, 2350 VOSSELAAR - inschrijven tot: 08:30 - inleg: €1,5 - vooruit: €12 - pr: 2/3 - af inleg : €0 8 bloemstukken | |
APPELTERRE, DE TABAKVINK APPELTERRE Begin: 09:00u
|
Herdengkingsprijs Ere-voorzitter Remi De Maeseneer Lok. Clublokaal 'Twithof t'Angeleerstraat 52a - inschrijven tot: 08:30 - parcours: t'Angeleerstraat 52a 9400 Appelterre - inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €1 | |
Gewest: KORTRIJK |
HULSTE, KM VREUGDE IN DE ZANG HULSTE Begin: 09:00u
|
Gr Pr Vanhoutte - Vanhee Lok. Oud Gemeentehuis Hulstedorp 20 8531 Hulste - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Hazebeekstraat Hulste - inleg: €2 - vooruit: €150 - 1 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Gr Pr Vanhoutte Luc - Vanhee Santi voor iedereen een naturaprijs en een grote tombola met tal van mooie prijzen 3 bloemstukken | |
Gewest: TIELT |
KANEGEM, DE JONGE ZANGERS KANEGEM Begin: 09:00u
|
GROTE PRIJS POETSBEDRIJF NOOR Lok. DE KALKOVEN KANEGEMSTRAAT 156 8700 KANEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VOETBALVELD - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg CONSERVEN: €1,2 IEDEREEN CONSERVEN | |
Gewest: TORHOUT |
EDEWALLE KORTEMARK, KM DE BOSVINKE KORTEMARK-EDEWALLE Begin: 09:00u
|
Gewoon Lok. DE ZOETEN INVAL PASTOOR D. VANHAUTESTRAAT 17, 8610 Kortemark - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VINKAERTSTRAAT - inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 Cafe De Zoeten Inval Edewalle + Edewalse Bosuil | |
Datum: dinsdag 23 juli 2024 - VOORMIDDAG |
Gewest: AALTER |
BELLEM, ELK ZIJN RECHT BELLEM Begin: 09:00u
|
-- Lok. CAFE DEN HERT VAART NOORD 5 9881 BELLEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VAART NOORD - kl vogels 390-420 - inleg: €2,5 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - natura: 0 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 | |
Gewest: GISTEL |
GISTEL, KM DE NOORDVINK GISTEL Begin: 09:00u
|
11 De Rit Bijkomende zettingen. Lok. Ons huis De Burcht Markt 3 - 8470 Gistel - inschrijven tot: 08:20 - parcours: Zevekoteheirweg - inleg: €1 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - natura: 75 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 Gp Courtens Christine, Gp Betonvloeren Vanhooren Geert Koekelaere, De volledige inleg wordt uitbetaald. | |
Gewest: OOSTNIEUWKERKE |
MOORSLEDE, KM DE VRIJE VINKENIERS MOORSLEDE Begin: 09:00u
|
REMAUT Verzekeringen en Vantomme Jens Verwarming Lok. SPORT'O'BELLO IEPERSESTRAAT 52 D 8890 MOOSLEDE - inschrijven tot: 08:20 - parcours: DROGENBROODSTRAAT MOORSLEDE/Zuisstr Passendale - inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 | |
Datum: woensdag 24 juli 2024 - VOORMIDDAG |
Gewest: AALTER |
MERENDREE, DE NACHTEGAALS MERENDREE Begin: 09:00u
|
ZETTING KLEINE VOGELS Lok. DE VOETBALKANTINE HANSBEKSTRAAT, 5A - inschrijven tot: 08:40 - parcours: HANSBEKESTRAAT MERENDREE - kl vogels 390/420 - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 30 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 GROTE PRIJS JOHN & EVY CATHELIJNS-DE BACKER,VOORUIT 50€,NATURA 30€.IEDEREEN BLOEMEN,ALLEN VAN HARTE WELKOM,GRTJ.CARLOS. | |
Gewest: DENDERSTREEK |
LIEDEKERKE, DE VERENIGDE VINKENIERS LIEDEKERKE Begin: 09:00u
|
WOENSDAGZETTING Lok. CAFE TERMINUS SCHELFHOUTSTRAAT 251 1770 LIEDEKERKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SCHELFHOUTSTRAAT 251 1770 LIEDEKERKE - inleg: €2 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 2 bloemstukken | |
APPELTERRE, DE TABAKVINK APPELTERRE Begin: 09:00u
|
Weekzetting Lok. Clublokaal 'Twithof t'Angeleerstraat 52a - inschrijven tot: 08:30 - parcours: t'Angeleerstraat 52a 9400 Appelterre - inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €1 | |
Gewest: GISTEL |
BEKEGEM, ST-ANTONIUSVINK ZERKEGEM Begin: 09:00u
|
BIJKOMENDE ZETTING WK 15 Lok. Cafe DE WATERVALLE Dorpstraat 4 8480 bekegem - inschrijven tot: 08:30 - parcours: bedevaartstraat zerkegem - inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg : €0 G.P. DE KESTELIER GILBERT EN MAENE GINA KORTEMARK , NATURA + 2 SCHUILHOKJES. Kamp. | |
Gewest: HOUTHULST |
HOUTHULST, SPARREVINK JONKERSHOVE Begin: 09:00u
|
Midweekzetting Grote prijs Cafe De Boskant Lok. Voetbalkantine KWS Houthulst Paardedreef 4A - inschrijven tot: 08:30 - parcours: schoolstraat - inleg: €2 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €2 Natura 2 taarten en 20 broden, ierdere aanwezige krijgt natura. Er wordt gespeeld in 2 reeksen.Grote prijs Cafe De Boskant 2 bloemstukken | |
Gewest: IZEGEM |
IZEGEM, DE JONGE VINKENIERS IZEGEM Begin: 09:00u
|
Diego Hoste (vloeren - wandtegels - terrassen) Autobedrijf Wim Vinkier Lok. SPORTIEF MEENSESTEENWEG 118 - 8870 IZEGEM - inschrijven tot: 08:30 - inleg: €2,5 - vooruit: €80 - pr: 3/4 - af inleg : €1,5 Iedereen bloemen bij aanwezigheid | |
Gewest: KORTRIJK |
KORTRIJK, KM HOOP IN DE TOEKOMST KORTRIJK Begin: 09:00u
|
Gr pr Deltour Frieda & Christine Seys 80€ vooruit 40gr 40kl 3/4 prijs Lok. FAUBOURG DE BRUGES FAUBOURG DE BRUGES 93 8500 KORTRIJK - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PARKING WEMBLEY MOORSEELSESTRAAT 8500 KORTRIJK - inleg: €2 - vooruit: €80 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 De eerste buiten de prijzen een worst indien aanwezig.Hongerstiller na de zetting. Inschrijven in Faubourg de Bruges Kortrijk | |
Gewest: TORHOUT |
TORHOUT, DE REIGERZANGERS ICHTEGEM-WIJNENDALE Begin: 09:00u
|
zetting tot 550 liedjes Lok. brugtje guldenvlieslaan 1 - inschrijven tot: 8.20 - parcours: wijnendalestraat - inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0,75 | |
Gewest: WAREGEM |
WAREGEM, DE TOEKOMSTZANGERS WAREGEM Begin: 09:00u
|
Gr.prijs Pol Lowie , Keukens Dovy , Lok. CAFE DE TOEKOMST DESSELGEMSEWEG 87 8790 WAREGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: FIETSPAD STIJN STREUVELSTRAAT - inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 slotzetting 3 bloemstukken | |
Datum: woensdag 24 juli 2024 - NAMIDDAG |
Gewest: BRUGGE |
SINT - JORIS, DE MOLENHOEKZANGERS SINT JORIS Begin: 19:00u
|
12de Avondzetting Lok. DE OUDE MOLEN GALGEVELD 4 8730 SINT - JORIS - inschrijven tot: 18:30 - parcours: Kouter (langs het Kanaal) - inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 EP De Bie Geert Kamp. | |
Gewest: GISTEL |
JABBEKE, DE JONGE VINKENIERS JABBEKE Begin: 19:00u
|
Kampioenschap 2 Lok. Beukenhof Gistelsteenweg 342 - 8490 Jabbeke - inschrijven tot: 18:30 - parcours: Ettelgemstraat - Jabbeke - inleg: €1 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 2de GROTE PRIJS Catering DEPOORTER,Feesten zoals het hoort, 059/511501 Kamp. | |
Gewest: HOUTHULST |
MERKEM, DE MOLENZANGERS MERKEM Begin: 19:00u
|
woensdag 24 juli 2024 Avondzetting + barbeque worst Lok. de stenen molen IEPERSTEENWEG 7 8650 MERKEM - inschrijven tot: 18:30 - parcours: Sint-Janstraat Merkem - inleg: €2 - vooruit: €110 - 2 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg barbecueworst: €2 Inschrijven van 17u30 tot 18u30 110€ vooruit waarvan 70€ voor 1/2 spelers en 40€ voor 15 kleine iedere ingeschrevenen 1 barbequeworst | |
Gewest: OUDENAARDE |
OUWEGEM, DE VRIJE BOSVINK OUWEGEM Begin: 19:00u
|
EP CAFE DE WELKOM Lok. De Welkom Ouwegemsesteenweg 123 - inschrijven tot: 18:30 - parcours: Heirentstraat 9750 Ouwegem - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 | |
Datum: donderdag 25 juli 2024 - VOORMIDDAG |
Gewest: BRUGGE |
OOSTKAMP, DE STUIVENBERGZANGERS OOSTKAMP Begin: 09:00u
|
Donderdag 13 Lok. TOM DOOLEY LEGEWEG 4 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KATTESTRAAT OOSTKAMP - kl vogels 430 - 450 - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Het bestuur | |
Gewest: DEINZE |
DEINZE, KM DE DURVERS DEINZE Begin: 09:00u
|
weekkampioenschap zetting Allvino Lok. DE REISDUIF LEEUWSTRAAT 2 9800 DEINZE - inschrijven tot: 08:20 - parcours: ZWARTE BAAN - inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 gesponsord door Allvino, iedereen bloemen indien aanwezig, natura 20 flessen wijn terwaarde van 100 euro | |
Datum: donderdag 25 juli 2024 - NAMIDDAG |
Gewest: AALTER |
ADEGEM, ONS GENOEGEN ADEGEM Begin: 19:00u
|
Grote prijs : Kledingzaak Alibi Lok. CAFE DE SPAANDER SPANJAARDSHOEK 48 9991 ADEGEM - inschrijven tot: 18:30 - parcours: WINDVANG ADEGEM - kl vogels 390 - 420 - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 20.00 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Kleine Vogels | |
Datum: vrijdag 26 juli 2024 - VOORMIDDAG |
Gewest: WAREGEM |
WAREGEM, DE TORENZANGERS WAREGEM Begin: 08:00u
|
gewone zetting Lok. OC De Roose Smedenstraat 4 8790 Waregem - inschrijven tot: 07:30 - parcours: Mottestraat - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 grote prijs: Open Vld Waregem, lokaal OC De Roose | |
Gewest: DENDERSTREEK |
HERDERSEM, KM HET LUSTIG VINKJE HERDERSEM Begin: 09:00u
|
4de Rit 4-Daagse Lok. Café Parking Botermelkstraat 46 - 9300 Aalst - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Spieken Klaproosstraat - 9300 Aalst - inleg: €2 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1 | |
Gewest: GISTEL |
WESTKERKE, KM DE NOORDVINK GISTEL Begin: 09:00u
|
12 De Rit Bijkomende zettingen, Lok. Visvijver Molenstraat Nr 1 Westkerke - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Molenstraat - inleg: €1 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 Gp Steeland Willy, Gp Dumarey Anthony, Gp Zilverbergfood Oostnieuwkerke,Iedereen natura prijs, De volledige inleg wordt uitbetaald. | |
Gewest: TIELT |
TIELT, KM DE ROODBORSTEN TIELT Begin: 09:00u
|
GR PRIJS DON QUICHOTTE Lok. DON QUICHOTTE PONTWEG 5 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SPORTTERREIN TIELT - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Kamp. | |
Gewest: TORHOUT |
TORHOUT, DE REIGERZANGERS ICHTEGEM-WIJNENDALE Begin: 09:00u
|
verlof zetting gewone zetting Lok. brugtje guldevlieslaan 1 - inschrijven tot: 08:20 - parcours: wijnendalestraat - inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0,75 | |
Datum: vrijdag 26 juli 2024 - NAMIDDAG |
Gewest: BRUGGE |
OOSTKAMP, DE ROODBORSTJES OOSTKAMP Begin: 19:00u
|
Vrijdag 11 Lok. ARENTSPLEIN MAJOORWOODSTRAAT 19 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 18:40 - parcours: SINT - JOZEFDREEF 8020 OOSTKAMP - kl vogels 430 - 450 - inleg: €2 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - natura: 20 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Het bestuur | |
Datum: zaterdag 27 juli 2024 - VOORMIDDAG |
BRUGGE, DE MOLENZANGERS BRUGGE Begin: 08:30u
|
Rit 14 Lok. DE WINDMOLEN CARMERSTRAAT 135 8000 BRUGGE - inschrijven tot: 08:00 - parcours: HUGO VERRIESTSTRAAT BRUGGE - inleg: €1,5 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 GP Familie Matthys - Dhooge | |
Gewest: BRAKEL |
SINT MARTENS LIERDE, DE MARTINUSVINK SINT MARTENS LIERDE Begin: 08:45u
|
GROTE SLUITINGSPRIJS VINKENVRIENDEN Lok. DE KARTUIZER KARTUIZERSTRAAT 1 9572 LIERDE - inschrijven tot: 08:25 - parcours: Tempel 22, 9572 Sint-Martens-Lierde - inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 | |
Gewest: AALTER |
POEKE, DE PARADIJSVOGELS POEKE Begin: 09:00u
|
Zaterdagzetting kleine vogels - Grote prijs lokaalhoudster Caroline Lok. DEN ZOETEN INVAL POEKEDORPSTRAAT 2 9880 POEKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: BEEKSTRAAT POEKE - kl vogels 390-420 - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 40 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Grote prijs lokaalhoudster Caroline/Iedereen bloemen/Natura op de regels | |
ADEGEM, ONS GENOEGEN ADEGEM Begin: 09:00u
|
Grote prijs : Fietsen Van De Voorde Lok. CAFE DE SPAANDER SPANJAARDSHOEK 48 9991 ADEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: WINDVANG ADEGEM - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 30.00 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 10 de rit Kampioenschap Natura ; Vleesprijzen | |
Gewest: AVELGEM |
MOEN, DE VLAAMSE ZANGERS MOEN Begin: 09:00u
|
Wijnen en drankenhandel Christophe Demeyere Moen Lok. CENTRUM Kerkstraat 1 8552 Moen - inschrijven tot: 08.25 - parcours: Terein FC Moen. - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg bloemen: €1,3 Bockor bierpaket aan de éérste. Zaterdag kampooenschap eigen Mij. 1 bloemstukken | |
Gewest: BRAKEL |
OPHASSELT, DE INDUSTRIEVINK SCHENDELBEKE Begin: 09:00u
|
ZATERDAGZETTING Lok. DE KAT BRAMBROEKSTRAAT 1 _ OPHASSELT - inschrijven tot: 08:25 - parcours: Parking De Kat - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,5 | |
RONSE, DE BLAUWBEKKEN RONSE Begin: 09:00u
|
Gewone zetting Lok. CHEZ NOUS LEUZESESTEENWEG 110 - inschrijven tot: 08:40 - parcours: LEUZESESTEENWEG 241 - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €1 | |
Gewest: BRUGGE |
OOSTKAMP, DE STUIVENBERGZANGERS OOSTKAMP Begin: 09:00u
|
Rit 14 Lok. TOM DOOLEY LEGEWEG 4 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KATTESTRAAT OOSTKAMP - inleg: €2 - vooruit: €30 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Vishandel Timmerman | |
SINT ANDRIES BRUGGE, DE CLUBZANGERS SINT-ANDRIES Begin: 09:00u
|
EREPRIJS HOCHEPIED WERNER& HERMAN ARLETTE Lok. KANTIENE EENDRACHT BRUGGE KONING LEOPOLDLAAN 117 8200 SINT ANDRIES - inschrijven tot: 8.25 - parcours: PARKING O2 JAN BREIDEL STATION - inleg: €1,5 - vooruit: €35 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 Kamp. | |
Gewest: DEERLIJK |
BEVEREN-LEIE, DE VLAAMSE LEIEZANGERS BEVEREN-LEIE Begin: 09:00u
|
Grote Prijs Chantal Coussement Lok. NEERHOF KORTRIJKSEWEG 284 8791 BEVEREN-LEIE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PONTSTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 DE ZETTING IS GEANNULEERD | |
Gewest: DEINZE |
DEINZE, KM DE DURVERS DEINZE Begin: 09:00u
|
kampioenschap gesponsord Dirk & Greta Lok. DE REISDUIF LEEUWSTRAAT 2 9800 DEINZE - inschrijven tot: 08:20 - parcours: ZWARTE BAAN - inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 iedereen bloemen indien aanwezig, per 5 tal grote bloem gesponsord door Dirk & Greta | |
Gewest: GISTEL |
EERNEGEM, DE VRIJGEZELLEN EERNEGEM Begin: 09:00u
|
zaterdagkampoenschap 8 e rit Lok. DE KLOKKENPUT BRUGGESTRAAT 104 A EERNEGEM 8480 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KLOKKENPUTSTRAAT - inleg: €1 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 gemeenteraadslid gilbert bolle ichtegem ,frituur peter sandra vanwijsberghe eernegem Kamp. | |
Gewest: HOUTHULST |
HOUTHULST, KM DE WOUDZANGERS Begin: 09:00u
|
KAMPIOENSCHAP RIT 7 Lok. PATIO (meubelen COUPË) Poelkapellestraat, 40A 8650 HOUTHULST - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VIJVERSTRAAT ( tussen veldstraat en klerkenstraat) - inleg: €2 - vooruit: €140 - 1 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €2 EREPRIJS:sectionale poorten JOERI VANDAMME-coiffeuse NATUREL iedereen geldprijs - bloemen - waardevolle naturaprijs | |
Gewest: INGELMUNSTER |
INGELMUNSTER 8770, KM DE MOEDIGE DURVERS INGELMUNSTER Begin: 09:00u
|
EREPRIJS SCHOENHANDEL DEVOLDER - GRATIS PRIJZEN iedere deelnemer 1 bloem Lok. RIVA GRAVINNESTRAAT - inschrijven tot: 08:30 - parcours: TRAKELWEG + WANTESTRAAT INGELMUNSTER - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1 | |
MEULEBEKE, NIET RIJK MAAR RECHT MEULEBEKE Begin: 09:00u
|
SNOOKER KAREL VAN MANDER Lok. SNOOKER KAREL VAN MANDER Pittemstraat 4a - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Ter Borchtlaan - inleg: €2 - vooruit: €60 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 -- 3x €20.00- 5de open zaterdagvoormiddag kampioenschap | |
Gewest: KORTRIJK |
BISSEGEM, KM DE TAKKELING BISSEGEM Begin: 09:00u
|
GP Koningshof Lok. KONINGSHOF BISSEGEMPLAATS 7 8501 BISSEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ZONNEKESTRAAT 8501 BISSEGEM - kl vogels 391-410 - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,25 | |
Gewest: KRUISHOUTEM |
MACHELEN A/LEIE, DE DORPZANGERS MACHELEN Begin: 09:00u
|
Grote Prijs Schilderwerken Kristof De Vriese - Tuytschaever Frank Lok. Jeruzalem Karperstraat 10 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Donkerweg - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 3 bloemstukken | |
Gewest: PROVEN - POPERINGE |
POPERINGE, KM HOOP IN DE TOEKOMST POPERINGE Begin: 09:00u
|
43STE EREPRIJS FAMILIE DEWULF Lok. Britannia Ieperstraat 151, 8970 Poperinge - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Langs de Vleterbeek tussen Boescheepseweg en Zuidlaan - inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 Iedre aanwezige blootspeler natura prijs, 4 verrassingen i.s.m.HOPS MEET FRIENDS na de eztting 40 natura prijzen uit te loten op regel nummer | |
Gewest: ROESELARE |
ROESELARE, KM DE APPELVINK ROESELARE Begin: 09:00u
|
ZATERDAGKAMPIOENSCHAP RIT 5 Lok. CAFE "BISTRO SIBERIE" GITSESTRAAT 420, 8800 ROESELARE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: 150 à 200m van de inschrijving verwijderd - inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Grote Prijs: Schepen Francis Debruyne & Café De Voetballist Kamp. | |
Gewest: TIELT |
DOOMKERKE, KM DE BLAUWBEKKEN RUISELEDE-DOOMKERKE Begin: 09:00u
|
13° rit zaterdagkampioenschap vogels 430 - 450 Lok. DEN BLAUWBEK PREDIKHERENSTRAAT 82 8750 WINGENE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PLANTERIJSTRAAT 8755 RUISELEDE-DOOMKERKE - kl vogels 430 -450 - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 gratis natura na de zetting waardevolle natura per 3/4 3 waardebons van 10€ op de regels 2 reeksen Kamp. | |
Gewest: TORHOUT |
8830 GITS, KM DE KASTEELVINK GITS Begin: 09:00u
|
Delakor - Axa Gits Lok. Vzw Unie-K " De Waaiberg" - Koolskampstraat 22 D 8830 Gits - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Bosstraat - 8830 GITS - inleg: €1,5 - vooruit: €120 - 2 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,75 | |
Gewest: VICHTE |
ANZEGEM, DE DORPSZANGERS ANZEGEM Begin: 09:00u
|
GP slagerij Pappijn Ingooigem en Friethuis Vichte ploatse Lok. de klokke vichtsesteenweg 113 8570 Anzegem - inschrijven tot: 08:30 - parcours: engelendreef en terein gemeentepunt (escolys) - inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Slagerij papijn Ingooigem Ingooigemplaats 1 & Friethuis Vichte ploatse 68 Vichte (bloemen bij aanwezigheid) 3 bloemstukken | |
Gewest: WAREGEM |
WAREGEM, CARMELZANGERS WAREGEM Begin: 09:00u
|
SLUTINGSZETTING Lok. ARRIVEE HOLSTRAAT 49 8790 WAREGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PARKING HIPPODROOM - inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 | |
Gewest: ZWEVEZELE |
EGEM, GERMANUSVINK PITTEM-EGEM Begin: 09:00u
|
ALGEMENE ZETTING Lok. HET TORENHOF PAARDENSTRAAT 6 8740 EGEM - inschrijven tot: 08:20 - parcours: GROOTVELDWEG EGEM - inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg BONS: €1 IEDEREEN NATURA,SPONSORS: Cafe Het Torenhof – Argenta Carine Impe 2 bloemstukken | |
ZWEVEZELE, KM DE DAPPERE ZANGERS ZWEVEZELE Begin: 09:00u
|
390 - 410 Lok. café Zeswege Zeswegestraat 55, - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Ricksteenweg - inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - natura: 40 - pr: 2/3 - af inleg : €1 't Naaihoekje Zwevezele. Luc Vanhoutte doe het zelf Wingene. Natura geschonken door Bakkerij Billiet. Na de zetting voor iedereen belegde boterhammen. | |
Datum: zaterdag 27 juli 2024 - NAMIDDAG |
Gewest: INGELMUNSTER |
MEULEBEKE, NIET RIJK MAAR RECHT MEULEBEKE Begin: 17:00u
|
TABAK OMMEGANG Lok. T VELD Sint Antoniusstraat 3 - inschrijven tot: 16:30 - parcours: Bloemgatstraat - inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 -- 3x €30.00- + Natura + 1ste inwoner | |
Gewest: VICHTE |
SINT-ELOOIS-VIJVE, KM DE STATIEZANGERS SINT-ELOOIS-VIJVE Begin: 17:00u
|
ZETTING 27 JULI OM 17 UUR KLEINE VOGELS Lok. 'De Linde Koekoekstraat - inschrijven tot: 16:30 - parcours: BARRAGE - Sint Elooi Vijve - kl vogels 390/410 - inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1 LAATSTE ZETTING VAN 4 ZETTINGEN GROTE PRIJS PATRICK DEVOS VANGI CARS COROLA IEDEREEN BLOEMEN EN PISTOLETS MET BRAADWORST | |
Datum: zondag 28 juli 2024 - VOORMIDDAG |
Gewest: AALTER |
AALTER, DE NIEUWE BOOMGAARDZANGERS AALTER Begin: 09:00u
|
Grote prijs Loveld Lok. IL Cavallo Apolloniastraat 6 9880 AALTER - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Apolloniastraat AALTER - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 3 reeks(en) - natura: 40 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Grote prijs Loveld / Iedereen bloemen / Natura op de regels / eerste 4 buiten de prijzen ontvangen waardebon twv 2,50€ / 3 bloemstukken | |
MALDEGEM - KLEIT, DE BEZEMZANGERS MALDEGEM-KLEIT Begin: 09:00u
|
Grote Prijs Mark De Baere Lok. CAFE SALASTRAETE URSELWEG 47 9990 MALDEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: DOORNSTRAAT MALDEGEM - KLEIT - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 13de rit Kampioenschap - IEDEREEN NATURA 1 bloemstukken Kamp. | |
KNESSELARE, KM DE DAPPERE ZANGERS KNESSELARE Begin: 09:00u
|
14de rit : 16de grote prijs : VDK spaarbank en verzekeringen Peter Versluys Lok. DE BOLTENT URSELSEWEG 112 9910 KNESSELARE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: DRIEBEKWEG KNESSELARE - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 18de grote prijs : Bakkerij Borrebrandt . IEDEREEN BLOEMEN EN IEDEREEN NATURA !!!! 2 bloemstukken | |
ST. MARIA AALTER, DE SPARHOEKZANGERS MARIA-AALTER Begin: 09:00u
|
Ep Crelan Aalter & Maria-Aalter - Sanitair Derolic - Schoenen Amedejo Lok. CAFE 'T HOEKSKE WINGENESTRAAT 55 9880 ST. MARIA AALTER - inschrijven tot: 08:30 - parcours: POLDERDREEF MARIA AALTER - inleg: €2,5 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - natura: €40 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 . Iedereen bloemen 2 bloemstukken | |
URSEL, KM DE VLAAMSE ZANGERS URSEL Begin: 09:00u
|
Grote prijs Vervoer Mauws - Deinze Lok. ZAAL KATERHOEK VREKKEMSTRAAT 53 9910 URSEL - inschrijven tot: 08:45 - parcours: NEDERSTRAAT URSEL - inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Iedere deelnemer leevende bloem en natura. 20 extra prijzen en 6 voedingsmanden op de regel. Deelname en trekking maandprijs | |
Gewest: AVELGEM |
HEESTERT, KM DE MORGENZANG HEESTERT Begin: 09:00u
|
GP leden eigenmaatschappij Lok. 't Amuzement Gauwelstraat - inschrijven tot: 08:25 - parcours: STAMPKOT - inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1,25 vooruit GP leden eigen maatschappij –3 reeks(en) 5de en 10de iedere reeks naturaprijs In 't Amuzement. 2 bloemstukken | |
Gewest: BRAKEL |
SCHORISSE, DE VROLIJKE VINK SCHORISSE Begin: 09:00u
|
SLUITINGSZETTING Lok. 't Vijfde Wiel Hofveldstraat 71 b 101 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Heirwegstraat - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 | |
OPHASSELT, DE INDUSTRIEVINK SCHENDELBEKE Begin: 09:00u
|
14DE RIT KAMPIOENSCHAP _ SLUITINGSZETTING Lok. DE KAT BRAMBROEKSTRAAT 1 _ OPHASSELT - inschrijven tot: 08:25 - parcours: Parking De Kat - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,5 | |
BRAKEL, DE BRONVINK BRAKEL Begin: 09:00u
|
sluitingszetting Lok. LIBERTY MARKTPLEIN 16 9660 BRAKEL - inschrijven tot: 08:30 - parcours: INDUSTRIEZONE BRAKEL - inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 | |
Gewest: BRUGGE |
BEERNEM, DE SNAUWHOEKZANGERS BEERNEM Begin: 09:00u
|
KAMPIOENSCHAP RIT 14 Lok. SINT LUCAS PARKSTRAAT 6 8730 BEERNEM - inschrijven tot: 08:25 - parcours: WATERSTRAAT BEERNEM - inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 BROOD & BANKET BAKKERIJ STEFAAN IEDER BLOEM & NATURA | |
SINT - MICHIELS, KM DE NOORDERVINK SINT-MICHIELS Begin: 09:00u
|
14) rit Lok. brasserie lindenhove leiselestyraat 2 8200 Sint - Michiels - inschrijven tot: 08:30 - parcours: vijverhoflaan de passer - inleg: €1,5 - vooruit: €30 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 GROTE PRIJS KEURSLAGER SANDERS - FLORIZONE SINT ANDRIES Kamp. | |
OOSTKAMP, DE ROODBORSTJES OOSTKAMP Begin: 09:00u
|
Rit 14 Lok. ARENTSPLEIN MAJOORWOODSTRAAT 19 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 08:40 - parcours: SINT - JOZEFDREEF 8020 OOSTKAMP - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 20 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Van Reybroek Geert Kamp. | |
SINT - JORIS, DE MOLENHOEKZANGERS SINT JORIS Begin: 09:00u
|
14de Rit Lok. DE OUDE MOLEN GALGEVELD 4 8730 SINT - JORIS - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Maria-Aaltersteenweg - inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 EP Verhasselt Josiane Kamp. | |
OEDELEM, KM DE BLAUWBEK OEDELEM Begin: 09:00u
|
EP TIMMERMAN GEERT Lok. De Akkerbolders SPORTSTRAAT 1 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HOGE AKKER - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 13 de RIT KAMPIOENSCHAP +NATURA Kamp. | |
SIJSELE, DE SIJSEELSE BOTVINK SIJSELE Begin: 09:00u
|
GP NAGELSTUDIO LINDSY - FRANK DE KOSTER Lok. DE BIJEENKOMST DORPSTRAAT 115 8340 SIJSELE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: MILITAIR DOMEIN INGANG VIA DE ZWINSTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,75 14é rit Kamp. Kamp. | |
Gewest: DEERLIJK |
BEVEREN-LEIE, DE VLAAMSE LEIEZANGERS BEVEREN-LEIE Begin: 09:00u
|
Grote prijs Jozef Desmet Lok. DEN DRIES BEVEREN-DRIES 28 8791 BEVEREN-LEIE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PONTSTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 | |
Gewest: DEINZE |
NAZARETH, KM DE NIEUWE ZANGERS NAZARETH Begin: 09:00u
|
ZONDAGZETTING Lok. TELSTAR BIJ FRED EN DORINE ROOMBAARDSTRAAT 26 C 9810 NAZARETH - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VOETBALTERREIN ROOMBAARDSTRAAT 26 C 9810 NAZARETH - inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - natura: 20 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 IEDEREEN BLOEMEN EN 2 REEKSEN | |
DEINZE, DE KLOKKEZANGERS DEINZE Begin: 09:00u
|
GROTE PRIJS DINNER FOR ALL-JURGEN & MARIAN Lok. DE SPORTWERELD AALTERSESTEENWEG 130 9800 DEINZE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ZWARTE BAAN 9800 DEINZE - inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 | |
Gewest: DENDERSTREEK |
DENDERHOUTEM, DE MEIVINK DENDERHOUTEM Begin: 09:00u
|
sluitingsprijs de meivink Lok. CAFE WELCOME BACK DORP 2 9450 DENDERHOUTEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: POEL - DENDERHOUTEM - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €2 2 bloemstukken | |
EREMBODEGEM, KM DE HOGEWEGVINK EREMBODEGEM Begin: 09:00u
|
14de RIT Lok. KRING SINT JAN RERUM NOVARUMSTRAAT 4 9300 AALST - inschrijven tot: 08:30 - parcours: RERUM NOVARUMSTRAAT 4 9300 AALST - inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 3 bloemstukken Kon. | |
LIEDEKERKE, DE VERENIGDE VINKENIERS LIEDEKERKE Begin: 09:00u
|
KAMPIOENSCHAP 12DE RIT Lok. CAFE TERMINUS SCHELFHOUTSTRAAT 251 1770 LIEDEKERKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SCHELFHOUTSTRAAT 251 1770 LIEDEKERKE - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 3 bloemstukken Kamp. | |
OUTER-LEBEEKE, DE LEBEEKSE VINK OUTER-LEBEKE Begin: 09:00u
|
k Lok. DE JACHTHOORN KERKSTRAAT 73 9406 OUTER - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KERKSTRAAT 73 9406 OUTER - inleg: €2 - vooruit: €25 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €0 | |
VOSSELAAR, DE HEIDEZANGERS VOSSELAAR Begin: 09:00u
|
Koningschap Lok. CAFE DE SPORTVRIEND HOORTVERTEN 2, 2350 VOSSELAAR - inschrijven tot: 08:30 - inleg: €1,5 - vooruit: €12 - pr: 2/3 - af inleg : €0 8 bloemstukken | |
WESPELAAR, DE KUIFLEEUWERIK HAACHT Begin: 09:00u
|
13de rit kampioenschap Lok. DE WARANDE DIJKSTRAAT 63 3150 WESPELAAR - inschrijven tot: 08:30 - parcours: DIJKSTRAAT 63 3150 WESPELAAR - inleg: €2 - vooruit: €7,5 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €0 Kamp. | |
HERDERSEM, KM HET LUSTIG VINKJE HERDERSEM Begin: 09:00u
|
14de Rit Kampioenschap Lok. Café Parking Botermelkstraat 46 - 9300 Aalst - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Spieken Klaproosstraat - 9300 Aalst - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1 | |
APPELTERRE, DE TABAKVINK APPELTERRE Begin: 09:00u
|
14de rit Koningschap Lok. Clublokaal 'Twithof t'Angeleerstraat 52a - inschrijven tot: 08:30 - parcours: t'Angeleerstraat 52a 9400 Appelterre - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €1 Kon. | |
RANST, KM DE BOOMGAARDVINK RANST Begin: 09:00u
|
Vinkenzetting Lok. DE SOLSLEUTEL SCHOOLSTRAAT 1 , 2520 RANST - inschrijven tot: 08:30 - parcours: WILGENLAAN - inleg: €1,5 - vooruit: €12,5 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €0 | |
Gewest: GENT |
SLEIDINGE, DE LINDEZANGERS SLEIDINGE Begin: 09:00u
|
Zetting kampioenschap Lok. 'T KLOKHUIS SCHOOLSTRAAT 7 9940 SLEIDINGE - inschrijven tot: 08:40 - parcours: AKKERKEN SLEIDINGE - inleg: €2,5 - vooruit: €25 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,25 | |
Gewest: GISTEL |
GISTEL, KM DE NOORDVINK GISTEL Begin: 09:00u
|
14 De Rit Zondagkampioenschap Lok. Ons huis De Burcht Markt 3 - 8470 Gistel - inschrijven tot: 08:20 - parcours: Zevekoteheirweg - inleg: €1 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,5 Gp Vloerbekleding Vantyghem Kurt, Gp Sansuniek, Gp Kemel-Wallyn Westkerke, Iedereen levende bloem, iedereen natura prijs. Kamp. | |
EERNEGEM, DE VRIJGEZELLEN EERNEGEM Begin: 09:00u
|
zondagkampioenschap 13 e rit Lok. DE KLOKKENPUT BRUGGESTRAAT 104 A EERNEGEM 8480 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: FABRIEKSWEG - inleg: €1 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 garage dumarey torhout Kamp. | |
ZERKEGEM, ST-ANTONIUSVINK ZERKEGEM Begin: 09:00u
|
ZONDAG KAMPIOENSCHAP RIT 13 Lok. Cafe LES T'ZARS VEDASTUSSTRAAT 65 , 8490 ZERKEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: bedevaartstraat zerkegem - inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - natura: 30 - pr: 3/4 - af inleg : €0 G.P. APOTHEEK VEDASTUS ZERKEGEM EN MADISCHE PEDICURE JASMIN BEKEGEM. Kamp. | |
EERNEGEM, RECHT EN EERLIJK EERNEGEM Begin: 09:00u
|
14° rit Lok. VOETBALKANTINE BRUGGESTRAAT 8480 EERNEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Klokkeputstraat - inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €0,5 Grote prijs Recht en Eerlijk | |
Gewest: HOUTHULST |
HOUTHULST, SPARREVINK JONKERSHOVE Begin: 09:00u
|
Kampioenschapszetting 6 Grote prijs Fietsen Aelbrecht Lok. Voetbalkantine KWS Houthulst Paardedreef 4A - inschrijven tot: 08:30 - parcours: schoolstraat - inleg: €2 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €2 Natura 2 taarten en 20 broden, ierdere aanwezige krijgt natura. Er wordt gespeeld in 2 reeksen. Grote prijs Fietsen Aelbrecht 2 bloemstukken Kamp. | |
KOEKELARE, DE MOKKERVINK KOEKELARE Begin: 09:00u
|
SLUITINGS PRIJS Lok. CAFE DE KLETSEKOP LEKESTRAAT 55 KOEKELARE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ZANDESTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €0 GROTE PRIJS BOUW HUYGHE | |
Gewest: IEPER |
BOEZINGE, KM DE IJZERVINK BOEZINGE Begin: 09:00u
|
grote prijs Movetherm Ieper - Fietsen Luc Boezinge Lok. CC. "TEN VRIELANDE" BRUGSTRAATt 27 8904 BOEZINGE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VOETBALTERREIN - inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - natura: 75 - pr: 3/4 - af inleg : €0,75 Natura te verloten met regelnummer onder iedere ingeschrevene aanwezig na de zetting in het lokaal. | |
Gewest: INGELMUNSTER |
INGELMUNSTER, KM DE NIEUWE VINKENIERS INGELMUNSTER Begin: 09:00u
|
LOKAAL Lok. EL PATIO WESTSTRAAT 14:16 8770 INGELMUNSTER - inschrijven tot: 08:30 - parcours: WANTESTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 RUIME PARKING ACHTERAAN OP ST-AMANDSPARKING | |
Gewest: KORTRIJK |
MARKE , DE LEIEZANGERS MARKE Begin: 09:00u
|
Tuinen Verdoene Lok. SCHUTTERSHOF MARKEKERKSTRAAT 24 8510 MARKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PRESHOEKSTRAAT MARKE - inleg: €2 - vooruit: €80 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 | |
BISSEGEM, KM DE TAKKELING BISSEGEM Begin: 09:00u
|
GP Koningshof Lok. KONINGSHOF BISSEGEMPLAATS 7 8501 BISSEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ZONNEKESTRAAT 8501 BISSEGEM - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,25 | |
Gewest: KRUISHOUTEM |
KRUISEM, DE MOERASVINK KRUISHOUTEM Begin: 09:00u
|
Grote prijs Bothuyne Robrecht, voeders Vanderbauwhede en Delaender Ingrid Lok. DE ZANDVLOOI PASSIONISTENSTRAAT 48 9770 KRUISEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Nazaretsedorpstraat-Kruisem - inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Zaadmengeling op de regel Kon. Kamp. | |
Gewest: MENEN |
WEVELGEM, DE KOMZANGERS WEVELGEM Begin: 09:00u
|
Ereprijs Webonut bvba Lok. DE CAMEO MENENSTRAAT 121 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: MENENSTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Kon. Kamp. | |
Gewest: OOSTNIEUWKERKE |
RUMBEKE-BEITEM, KM DE GOUDVINK RUMBEKE Begin: 09:00u
|
Vandamme Serge Lok. Beythem Statie Ieperseweg 106 , 8800 Rumbeke-Beitem - inschrijven tot: 08:20 - parcours: plasstraat Beitem - inleg: €2 - vooruit: €150 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 | |
Gewest: OUDENAARDE |
EINE-OUDENAARDE, DE LUSTIGE VINKENIERS OUDENAARDE-EINE Begin: 09:00u
|
G.P. Patrick Waege - Tuinaanleg Vanderheyden Kristof - Voeders Vanderbauwhede Zingem Lok. Café De Winter Nestor de Tièrestraat 144, 9700 Oudenaarde (Eine) - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Leebeekstraat, 9700 Oudenaarde (Eine) - inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1,5 Iedereen bloemen Kamp. | |
Gewest: PROVEN - POPERINGE |
POPERINGE, KM HOOP IN DE TOEKOMST POPERINGE Begin: 09:00u
|
Vinkenzetting Lok. Britannia Ieperstraat 151, 8970 Poperinge - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Langs de Vleterbeek tussen Boescheepseweg enZuidlaan - inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0,5 Verrassing voor de eerste, iedere aanwezige blootspeler natura prijs | |
PROVEN, KM DE JAGERSVINK KROMBEKE Begin: 09:00u
|
vinkenzetting Lok. BLOKSTRAAT BLOKSTRAAT 15 8972 PROVEN - inschrijven tot: 08:25 - parcours: BLOKSTRAAT - inleg: €1 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 | |
Gewest: ROESELARE |
RUMBEKE, KM PURITAS RUMBEKE Begin: 09:00u
|
5 Rit kampioenschap Lok. CAFE TORENTJE OEKENSESTRAAT 3 - 8800 RUMBEKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Mandelstraat - inleg: €2 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,5 Anonieme steuner.(Vooruit70€+15x2€)Iedere aanwezige deelnemer op prijsuitreiking krijgt een bloem. Kon. Kamp. | |
Gewest: TIELT |
TIELT, KM DE ROODBORSTEN TIELT Begin: 09:00u
|
14DE RIT Lok. DON QUICHOTTE PONTWEG 5 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SPORTTERREIN TIELT - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Kamp. | |
DOOMKERKE, KM DE BLAUWBEKKEN RUISELEDE-DOOMKERKE Begin: 09:00u
|
14°rit kampioenschap van de maatschappij Lok. DEN BLAUWBEK REDIKHERENSTRAAT 82 8750 WINGENE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PLANTERIJSTRAAT 8755 RUISELEDE-DOOMKERKE - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 gratis natura na de zetting waardevolle natura per 3/4 3 waardebons van 10€ op de regels 2 reeksen | |
TIELT, KM DE SNELLE SCHUIFELAARS TIELT Begin: 09:00u
|
14° RIT KAMP. DSS GP VOEDERS MUYLLE Lok. WATEWY HONDSTRAAT 100 8700 TIELT - inschrijven tot: 08:30 - parcours: RONCEVAL 8700 TIELT - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Iedereen bloemen Kamp. | |
AARSELE, KM VERHEUGD IN DE ZANG AARSELE Begin: 09:00u
|
14de rit Lok. 't Dorpshuis Aarsele Dorp 21 8700 AARSELE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Delmerensmolenstraat - inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1,6 Bloemen Naturel - Van Hulle Tielt - iedereen bloemen - 15 naturaprijzen - 1ste v elke reeks fles cava | |
OOSTROZEBEKE, DE ROODBORSTEN MEULEBEKE-MARIALOOP Begin: 09:00u
|
Gr Pris: Hellebuyck NV Hydro - jet & Vèlo Lannoo VOF Lok. Visserhoveke Beukstraat 6 8780 Oostrozebeke - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Beukstraat - inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg prijs: €1 Natura: Iedereen 3/4 fles Omer. Fles Champagne voor de eerste van iedere reeks. Kamp. | |
KANEGEM, DE JONGE ZANGERS KANEGEM Begin: 09:00u
|
14e RIT Lok. DE KALKOVEN KANEGEMSTRAAT 156 8700 KANEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VOETBALVELD - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,2 GROTE PRIJS GROENWEGEN BVBA - IEDEREEN CONSERVEN Kamp. | |
DENTERGEM, KM LINDEZANGERS DENTERGEM Begin: 09:00u
|
Grote prijs: Elektro Bart Vanoverbeke Aarsele" Lok. kantine KZK Dentergem Meulebekesteenweg 16Z - inschrijven tot: 8.30 - parcours: Markegemsesteenweg - inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Allen bloemen : Ereprijs "Bonne Stefaan&bvba Pypaert" | |
RUISELEDE, KM DE LICHTZANGERS RUISELEDE Begin: 09:00u
|
14 ste RIT Lok. T FONTEINTJE TRAMWEG . 1A , 8755 RUISELEDE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SPORTHAL , Tieltstraat 46A 8755 RUISELEDE - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Conserven: €1,3 GP ARGENTA TAGHON SARAH / GP UITVAART JOHAN VANDOORNE - iedereen conserven - waardebons op de regel | |
Gewest: TORHOUT |
8830 GITS, KM DE KASTEELVINK GITS Begin: 09:00u
|
Proxi Delhaize Gits Lok. Vzw Unie-K " De Waaiberg" - Koolskampstraat 22 D 8830 Gits - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Bosstraat - 8830 GITS - inleg: €1,5 - vooruit: €150 - 2 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,75 | |
ICHTEGEM, DE BOOMGAARDVINK ICHTEGEM Begin: 09:00u
|
Sluitingsprijs Lok. DEN HERT MARKT 9 ICHTEGEM - inschrijven tot: 08:20 - inleg: €1,5 - vooruit: €100 - pr: 3/4 - af inleg : €0,75 Trekking regelnummers om 08:20 in het lokaal. m.m.v. Slager aan huis Rik Gadeine. | |
LICHTERVELDE, KM DE VERENIGDE VRIENDEN LICHTERVELDE Begin: 09:00u
|
GROTE PRIJS CAFE DEN DRIEWEG Lok. Café Den Drieweg STEGELSTRAAT, 83 8810 LICHTERVELDE - inschrijven tot: 08:15 - parcours: ZWEVEZELESTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bon: €1 Grote Prijs Café Den Drieweg | |
ZEDELGEM, DE MOUBEKE VINK ZEDELGEM Begin: 09:00u
|
14 de Rit zondag kampioenschap Lok. La Brasserie Torhoutsesteenweg 124 8210 Zedelgem - inschrijven tot: 08:20 - parcours: De Arend - inleg: €1,5 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,8 Voeders d'Assy Torhout + Eurodesign+
Ceremoniebedrijf Timmerman
Kamp. | |
VELDEGEM, DE VELDVINK VELDEGEM Begin: 09:00u
|
De Veldvink Veldegem Lok. BOLDERSHOF KONING ALBERTSTRAAT 45 8210 VELDEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: BOSSERIJSTRAAT - inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 20 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 Classic Homes: Vanneste Wim -- EBV Electriciteit: Vanneste Bart Kon. Kamp. | |
Gewest: VICHTE |
WIELSBEKE, KLEIN MAAR MOEDIG WIELSBEKE Begin: 09:00u
|
AZ TEGELS Lok. CHRISTEN VOLKSHUIS MARKTSTRAAT 14 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ROTERIJSTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 | |
INGOOIGEM, YVEGEMSE VINKENIERS INGOOIGEM Begin: 09:00u
|
Grote Prijs Sobrie & Santens Lok. NIEUW YVEGEM INGOOIGEMSTRAAT 3 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SCHELLEBELLESTRAAT INGOOIGEM - inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Iedereen bloemen 3 bloemstukken | |
Gewest: WAREGEM |
8790 WAREGEM, DE FORSTZANGERS WAREGEM Begin: 09:00u
|
EREPRIJS ZAKENKANTOOR ING VERPLAETSE-MAES Lok. CAFE DEN ARRIVEE HOLSTRAAT 49 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HYPHODOOM - inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1,5 Iedereen bloemen | |
Gewest: ZWEVEZELE |
ZWEVEZELE, KM DE DAPPERE ZANGERS ZWEVEZELE Begin: 09:00u
|
14° RIT Lok. Mijn Hond Mijn Vriend Rickvoetweg 4 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Ricksteenweg - inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - natura: 30 - pr: 3/4 - af inleg : €1 SLOTZETTING geschonken door het bestuur. | |
WINGENE, ST-ELOOISVINK WINGENE Begin: 09:00u
|
14°rit Lok. café Den Ondank munkelostraat 29 8750 wingene - inschrijven tot: 08:30 - parcours: munkelostraat - inleg: €2 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 iedereen natura slotzetting slagerij kerkpleintje wingene en bakkerij soenens ingelmunster Kamp. | |
RUDDERVOORDE, ST-GODELIEVEVINK RUDDERVOORDE Begin: 09:00u
|
rit 14 Lok. cafè De Klakmolen Torhousestraat 323 , Ruddervoorde - inschrijven tot: 08:25 - parcours: sasputstraat, tss polderstraat en ringbeekstraat - inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €1 bakkerij sinnaeve begrafenissen Couffez | |
WINGENE, DE ST-JANSVINK WINGENE Begin: 09:00u
|
33/ 14de rit op zondag - slotzetting Lok. Café Vierwegen Balgerhoekstraat 63, 8750 Wingene - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Keukelstraat - inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Extra prijzengeld: €1 ,2 conservenpakketten, natura: iedere ingeschrevene vers vlees, bakje friet met frikandel en saus (na prijsdeling) Kamp. | |
Datum: zondag 28 juli 2024 - NAMIDDAG |
Gewest: DENDERSTREEK |
MERE, DE MEERSE VINKENIERS MERE Begin: 15:00u
|
13e rit kampioenschap Lok. T' HOEKSKEN STEENSTRAAT 36 9420 MERE - inschrijven tot: 14:30 - parcours: Sint-Jozefschool Mere - inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €0 3 bloemstukken Kamp. | |
Gewest: KORTRIJK |
HARELBEKE, KM.JONG MAAR MOEDIG HARELBEKE Begin: 17:00u
|
G.P.Lokaalhoudster Micheline Lok. cafe Het Molenhuis Overleiestraat 137 8530 Harelbeke - inschrijven tot: 16:30 - parcours: Laadkaai Firma Geldhof BROELSTRAAT - inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 | |