Overzicht zettingen en uitslagen
Seizoen Gewest Week Dag
 
Datum: maandag 17 juni 2024 - VOORMIDDAG
Gewest: AALTER
LOTENHULLE , KM DE LENTEZANGER LOTENHULLE Begin: 09:00u
Grote prijs Argenta De Coninck - Christiaens / Aalter
Lok. Loods bij Standaert Willy Nauterkensstraat 6 9880 LOTENHULLE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Barelstraat 9880 Lotenhulle
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 /Iedereen bloemen/ natura €75/ Loting kweekeling v. Jaco €5 per deelname. Op maandag -> 1ste bloostpeler gratis deelnamekaart geschonken door JACO/ 2 bloemstukken

 
Gewest: DENDERSTREEK
DENDERHOUTEM, DE MEIVINK DENDERHOUTEM Begin: 09:00u
grote prijs visvijver Marikjel
Lok. Visvijver Marikjell EIGENSTRAAT 139 9450 DENDERHOUTEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: visvijver
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,5 Versnaperingen na de wedstrijd 2 bloemstukken

 
Gewest: GENT
EVERGEM, DE STRAATZANGERS EVERGEM Begin: 09:00u
staelens -colpaert
Lok. 'T KRUISKEN SCHOONSTRAAT 203 9940 EVERGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: hulststraetje evergem
- inleg: €2,5 - vooruit: €25 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,25 2 bloemstukken

 
Gewest: INGELMUNSTER
MEULEBEKE, NIET RIJK MAAR RECHT MEULEBEKE Begin: 09:00u
VELO LANNOO - LANNOO CLEANING
Lok. DE GOUDEN LEEUW Oostrozebekestraat 79 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Ter Borchtlaan
- inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 -- Natura bij inschrijving - 3x €30.00- Natura

 
Gewest: PROVEN - POPERINGE
WESTOUTER, KM DE BERGVINK WESTOUTER Begin: 09:00u
Gewone zetting 4de mmv Fabio Rassalle
Lok. Kantine F.C. Westouter Blauwpoortstraat 2B, 8954 Westouter - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Meersstraat
- inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0,5 4de van 5 zettingen verrassing voor eerste natura voor blootspelers MMV FABIO TZWYNHOF
Kamp.
 
Gewest: TIELT
KANEGEM, DE JONGE ZANGERS KANEGEM Begin: 09:00u
MAANDAGZETTING
Lok. DE KALKOVEN KANEGEMSTRAAT 156 8700 KANEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VOETBALVELD
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,2 GROTE PRIJS RESTAURANT T'KASTEELKE WAKKEN - IEDEREEN BLOEMEN

 
Gewest: WAREGEM
WAREGEM, CARMELZANGERS WAREGEM Begin: 09:00u
Carmelvrienden
Lok. ARRIVEE HOLSTRAAT 49 8790 WAREGEM - inschrijven tot: 8u30 - parcours: PARKING HIPPODROOM
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €0

 
Datum: maandag 17 juni 2024 - NAMIDDAG
Gewest: BRUGGE
BRUGGE, DE MOLENZANGERS BRUGGE Begin: 19:00u
Maandag 6
Lok. DE WINDMOLEN CARMERSTRAAT 135 8000 BRUGGE - inschrijven tot: 18:30 - parcours: HUGO VERRIESTSTRAAT BRUGGE - kl vogels 400-420
- inleg: €1,5 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 GP Familie Matthys - Dhooge

 
Gewest: GENT
SINT DENIJS WESTREM, DE LINDEZANGER SINT-DENIJS-WESTREM Begin: 19:00u
BERTRAND EN WENDY VERDONCK
Lok. GEMEENTEHUIS GEMEENTEPLEIN 1 9051 SINT DENIJS WESTREM - inschrijven tot: 18:30 - parcours: BORLUUTSTRAAT S D W - kl vogels 350-375
- inleg: €2,5 - vooruit: €25 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg bloemen: €1,5

 
Datum: dinsdag 18 juni 2024 - VOORMIDDAG
Gewest: AALTER
BELLEM, ELK ZIJN RECHT BELLEM Begin: 09:00u
--
Lok. CAFE DEN HERT VAART NOORD 5 9881 BELLEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VAART NOORD - kl vogels 390-420
- inleg: €2,5 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25

 
Gewest: AVELGEM
MOEN, DE VLAAMSE ZANGERS MOEN Begin: 09:00u
Bakkerij Ottevaere Stragier Moen.
Lok. CENTRUM Kerkstraat 1 8552 Moen. - inschrijven tot: 08:25 - parcours: Terein FC Moen. - kl vogels 370-390
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1,3 Zetting kleine vogels 370-390. Bockor bierpakket aan de ,éérste. 1 bloemstukken

 
Gewest: BRUGGE
OOSTKAMP, DE ROODBORSTJES OOSTKAMP Begin: 09:00u
Dinsdag 8
Lok. ARENTSPLEIN MAJOORWOODSTRAAT 19 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 08:40 - parcours: SINT - JOZEFDREEF 8020 OOSTKAMP
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 701 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Cafe Arentsplein 10 x 10 kg aardappelen

 
Gewest: DEERLIJK
BEVEREN-LEIE, DE VLAAMSE LEIEZANGERS BEVEREN-LEIE Begin: 09:00u
Grote prijs Mia Vanhoutte
Lok. DEN DRIES BEVEREN-DRIES 28 8791 BEVEREN-LEIE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PONTSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Iedereen een verrassing !

 
Gewest: DEINZE
DEINZE, KM DE DURVERS DEINZE Begin: 09:00u
weekkampioenschap
Lok. DE REISDUIF LEEUWSTRAAT 2 9800 DEINZE - inschrijven tot: 08:20 - parcours: ZWARTE BAAN
- inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 iedereen bloemen indien aanwezig

 
Gewest: IEPER
BOEZINGE, KM DE IJZERVINK BOEZINGE Begin: 09:00u
grote prijs garage "Vanelstlande" Merkem / fiscaal kantoor "Decupere en partners" Ieper
Lok. CC. "TEN VRIELANDE" BRUGSTRAAT 27 8904 BOEZINGE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VOETBALTERREIN
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - natura: 75 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,75 3de rit dinsdagzettingen in juni. Natura te verloten met regelnummer onder iedere ingeschrevene aanwezig in het lokaal na de zetting.

 
Gewest: OUDENAARDE
ASPER, DE MOEDIGE ZANGERS ASPER Begin: 09:00u
EP Voeders Van Lierde + Brandstoffen Verleyen + Decoratie Schamp
Lok. voetbalkantine FC Gavere-Asper Vlienderweg 4 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Vlienderweg
- inleg: €2,5 - vooruit: €80 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5

 
Gewest: PROVEN - POPERINGE
PROVEN, KM DE JAGERSVINK KROMBEKE Begin: 09:00u
vinkenzetting
Lok. BLOKSTRAAT BLOKSTRAAT 15 8972 PROVEN - inschrijven tot: 08:25 - parcours: BLOKSTRAAT
- inleg: €1 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0

 
Gewest: VICHTE
OOSTROZEBEKE, DE VERENIGDE VRIENDEN OOSTROZEBEKE Begin: 09:00u
GROTE PRIJS ZAKENKANTOOR BEKAERT
Lok. VRIJ POLEN HOOGSTRAAT 39 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HULSTESTRAAT- OOSTROZEBEKE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,2 DINSDAGZETTING 6 - IEDEREEN BLOEMEN

 
Gewest: ZWEVEZELE
RUDDERVOORDE, ST-GODELIEVEVINK RUDDERVOORDE Begin: 09:00u
dinsdagklassement rit 4
Lok. cafè De Klakmolen Torhousestraat 323 , Ruddervoorde - inschrijven tot: 08:25 - parcours: sasputstraat, tss polderstraat en ringbeekstraat - kl vogels 430/450
- inleg: €2 - vooruit: €70 - 1 reeks(en) - natura: 50 - pr: 2/3 - af inleg : €1 Verkain Marnix tuinhuisjes carports afsluitingen Maro kookpotten en bestekken Apotheek Vuylsteke Carl en Verhelst Katia

 
WINGENE, DE ST-JANSVINK WINGENE Begin: 09:00u
23/ 8ste rit dinsdagkamp.
Lok. Café Vierwegen Balgerhoekstraat 63, 8750 Wingene - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Keukelstraat - kl vogels 430-450
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Extra prijzengeld: €1 , 2 conservenpakketten, iedereen natura indien aanwezig, Frituur Philippe, NV Hellebuyck, Mario Vanhove & Tania Marreel
Kamp.
 
Datum: dinsdag 18 juni 2024 - NAMIDDAG
Gewest: AALTER
ST. MARIA AALTER, DE SPARHOEKZANGERS MARIA-AALTER Begin: 19:00u
Ep WVH Works Tony Watteny
Lok. CAFE 'T HOEKSKE WINGENESTRAAT 55 9880 ST. MARIA AALTER - inschrijven tot: 18:30 - parcours: POLDERDREEF MARIA AALTER
- inleg: €2,5 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - natura: €350 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 . 7de Rit Dinsdagklassement met eindklassement t.w.v. 1000 euro. 2 bloemstukken

 
Gewest: DEINZE
NAZARETH, KM DE NIEUWE ZANGERS NAZARETH Begin: 19:00u
AVONDZETTING
Lok. TELSTAR BIJ FRED EN DORINE ROOMBAARDSTRAAT 26 C 9810 NAZARETH - inschrijven tot: 18:30 - parcours: VOETBALTERREIN ROOMBAARDSTRAAT 26 C 9810 NAZARETH
- inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 IEDEREEN BLOEMEN, 2 REEKSEN EN BROOD MET BELEG

 
Gewest: TORHOUT
EDEWALLE KORTEMARK, KM DE BOSVINKE KORTEMARK-EDEWALLE Begin: 19:00u
2de Avondzetting
Lok. DE ZOETEN INVAL PASTOOR D. VANHAUTESTRAAT 17, 8610 Kortemark - inschrijven tot: 18:30 - parcours: VINKAERTSTRAAT
- inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 2 broodjes geschonken door beenhouwerij Ignace en Sandy Vladslo Thuisverpleging Jill Dekeyser Didsmuide

 
Datum: woensdag 19 juni 2024 - VOORMIDDAG
Gewest: AALTER
MALDEGEM - KLEIT, DE BEZEMZANGERS MALDEGEM-KLEIT Begin: 09:00u
Grote Prijs Johan Van Landschoot
Lok. CAFE SALASTRAETE URSELWEG 47 9990 MALDEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: DOORNSTRAAT MALDEGEM - KLEIT
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 1 bloemstukken

 
MERENDREE, DE NACHTEGAALS MERENDREE Begin: 09:00u
3 RIT KAMPIOENSCHAP VAN SCHIPDONK
Lok. DE VOETBALKANTINE HANSBEKSTRAAT, 5A - inschrijven tot: 08:40 - parcours: HANSBEKESTRAAT MERENDREE - kl vogels 390/420
- inleg: €2,5 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - natura: 30 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 DE PRIJZENPOT ZAL ONG.800€.DEDRAGEN,AFHANKELIJK VAN AANTAL VOGELS.GROTE PRIJS: DHR.LUC DABAUT&MEVR.GEORGETTE DECLERQ,IEDEREEN BLOEMEN,ALLEN WELKOM.

 
Gewest: DENDERSTREEK
LIEDEKERKE, DE VERENIGDE VINKENIERS LIEDEKERKE Begin: 09:00u
WOENSDAGZETTING
Lok. CAFE TERMINUS SCHELFHOUTSTRAAT 251 1770 LIEDEKERKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SCHELFHOUTSTRAAT 251 1770 LIEDEKERKE
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 2 bloemstukken

 
APPELTERRE, DE TABAKVINK APPELTERRE Begin: 09:00u
Weekzetting
Lok. Clublokaal 'Twithof t'Angeleerstraat 52a - inschrijven tot: 08:30 - parcours: t'Angeleerstraat 52a 9400 Appelterre
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €1

 
Gewest: GISTEL
EERNEGEM, RECHT EN EERLIJK EERNEGEM Begin: 09:00u
4° woensdagzetting
Lok. VOETBALKANTINE BRUGGESTRAAT 8480 EERNEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Klokkeputstraat
- inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - natura: 40.00 - pr: 2/3 - af inleg : €0,5 Grote prijs Lieven Cobbaert

 
Gewest: HOUTHULST
HOUTHULST, KM DE WOUDZANGERS Begin: 09:00u
MIDWEEK 3
Lok. PATIO (meubelen COUPË) Poelkapellestraat, 40A 8650 HOUTHULST - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VIJVERSTRAAT ( tussen veldstraat en klerkenstraat)
- inleg: €2 - vooruit: €162 - 1 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €2 Ereprijs KAPSALON EMELIE; Bloemen voor iedereen; Braadworst voor alle deelnemers geschonken door MEUBELEN COUPE'

 
Gewest: INGELMUNSTER
MEULEBEKE, RECHT VOOR ALLEN MEULEBEKE Begin: 09:00u
8 ste Woensdagzetting
Lok. DE KRING STATIESTRAAT 9 8760 MEULEBEKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ter Borchtlaan
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,2

 
Gewest: IZEGEM
IZEGEM, DE JONGE VINKENIERS IZEGEM Begin: 09:00u
3de herdenkingsprijs Jacqueline & Bertje Vroman - Maxime Maes ( Dovy keukens )
Lok. Sportief Meensesteenweg,118, 8870 Izegem - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Klare Grachtstraat
- inleg: €2,5 - vooruit: €80 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Iedereen bloemen bij aanwezigheid

 
Gewest: KORTRIJK
KORTRIJK, KM HOOP IN DE TOEKOMST KORTRIJK Begin: 09:00u
Gr pr Luc & Frieda 80€ vooruit 40gr 40kl 3/4 prijs
Lok. FAUBOURGDE BRUGES FAUBOURG DE BRUGES BRUGSESTEENWEG 93 8500 KORTRIJK - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PARKING WEMBLEY MOORSEELSESTRAAT 8500 KORTRIJK
- inleg: €2 - vooruit: €80 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 De eerste buiten de prijzen een worst indien aanwezig.Hongerstiller na de zetting. inschrijven in Faubourg de Bruges Kortrijk
Kamp.
 
Gewest: OOSTNIEUWKERKE
RUMBEKE-BEITEM, KM DE GOUDVINK RUMBEKE Begin: 09:00u
Proefzetting 8
Lok. parking Olympic Stationsstr.47 , Ledegem - inschrijven tot: 08:30 - parcours: parking Olympic
- inleg: €0 - vooruit: €0 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 gaat door op parking Olympic Stationsstr.47 , Ledegem

PROEFZETTING.
 
Gewest: WAREGEM
WAREGEM, CARMELZANGERS WAREGEM Begin: 09:00u
KLEINE VOGELS 3/4
Lok. ARRIVEE HOLSTRAAT 49 8790 WAREGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PARKING HIPPODROOM - kl vogels 399
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5

 
Gewest: ZWEVEZELE
WINGENE, ST-ELOOISVINK WINGENE Begin: 09:00u
7° rit woensdagvoormiddag
Lok. café Den Ondank munkelostraat 29 8750 wingene - inschrijven tot: 08:30 - parcours: munkelostraat
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 iedereen natura cafe de mooie molen frituur de kruiskasijde ruddervoorde devos agri zwevezele
Kamp.
 
Datum: woensdag 19 juni 2024 - NAMIDDAG
Gewest: IZEGEM
IZEGEM, KM DE BLAUWE KOPPEN IZEGEM Begin: 18:00u
namiddagzetting de Leest
Lok. de Leest sint jorisstraat 62 Izegem - inschrijven tot: 17:30 - parcours: schardouwstraat
- inleg: €2,5 - vooruit: €80 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 gesponsord door Bierkasteel Vanhonsebrouck Ingelmuster Cultuurcfé De Leest Marnix Maes brandstoffen Izegem . boterhammen met beleg

 
Gewest: TIELT
RUISELEDE, KM DE LICHTZANGERS RUISELEDE Begin: 18:30u
Avond zetting
Lok. DE PLAETSE MARKT 12 , 8755 RUISELEDE - inschrijven tot: 18:00 - parcours: SPORTHAL , Tieltstraat 46A 8755 RUISELEDE
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,3 GP. Restaurant BIEZEMHOF Aalter - iedereen bloemen - 50€ natura

 
Gewest: BRUGGE
SINT - JORIS, DE MOLENHOEKZANGERS SINT JORIS Begin: 19:00u
7de Avondzetting
Lok. DE OUDE MOLEN GALGEVELD 4 8730 SINT - JORIS - inschrijven tot: 18:30 - parcours: Kouter (langs het Kanaal)
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 EP Vision I.T.
Kamp.
 
Gewest: GISTEL
JABBEKE, DE JONGE VINKENIERS JABBEKE Begin: 19:00u
Kampioenschap 2
Lok. Beukenhof Gistelsteenweg 342 - 8490 Jabbeke - inschrijven tot: 18:30 - parcours: Ettelgemstraat - Jabbeke
- inleg: €1 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 3de GROE PRIJS Steven VAN MASSENHOVE,Eernegem - Uit Sympathie
Kamp.
 
Gewest: VEURNE
VEURNE, KM DE PARADIJSVOGELS VEURNE Begin: 19:00u
4de rit woensdagavondklassement 390-410
Lok. CAFETARIA TER LINDEN KAAIPLAATS 2 8630 VEURNE - inschrijven tot: 18:30 - parcours: KAAIPLAATS 2 8630 VEURNE
- inleg: €1 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €0 4de rit woensdagavondklassement 390-410
Kamp.
 
Gewest: ZWEVEZELE
WINGENE, ST-ELOOISVINK WINGENE Begin: 19:00u
7° rit woensdagavond
Lok. café Den Ondank munkelostraat 29 8750 wingene - inschrijven tot: 18:30 - parcours: munkelostraat - kl vogels 390 410
- inleg: €2 - vooruit: €30 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 eetfestijn natura bloemen vermandere idelco zwevezele tuinmachines geert desmedt pittem
Kamp.
 
Datum: donderdag 20 juni 2024 - VOORMIDDAG
Gewest: BRUGGE
OOSTKAMP, DE STUIVENBERGZANGERS OOSTKAMP Begin: 09:00u
Donderdag 8
Lok. TOM DOOLEY LEGEWEG 4 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KATTESTRAAT OOSTKAMP - kl vogels 430 - 450
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Vleeswaren Dominique Dobbelaere

 
Gewest: DENDERSTREEK
EREMBODEGEM, KM DE HOGEWEGVINK EREMBODEGEM Begin: 09:00u
BUITENZETTING
Lok. KRING SINT JAN RERUM NOVARUMSTRAAT 4 9300 AALST - inschrijven tot: 08:30 - parcours: RERUM NOVARUMSTRAAT 4 9300 AALST
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 3 bloemstukken

 
Gewest: GISTEL
ICHTEGEM, DE VRIJGEZELLEN EERNEGEM Begin: 09:00u
donderdagzetting
Lok. CAFE DE HERT MARKT 3 ICHTEGEM 8480 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SPORTLAAN
- inleg: €1 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 keukens verco ichtegem ,marino hostyn ichtegem

 
Gewest: IEPER
8920 LANGEMARK, DE VRIJBOSVINK LANGEMARK Begin: 09:00u
GR. PRIJS BOEKHOUDKANTOOR ISABELLE MONTMORENCY
Lok. OC DEN TAP KLERKENSTRAAT 37 8920 LANGEMARK - inschrijven tot: 08:30 - parcours: GROENESTRAAT 8920 LANGEMARK
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0,75 GROTE PRIJS BOEKHOUDKANTOOR ISABELLE MONMERENCY ACCOUNTANTS TE OOSTNIEUWKERKE NATURA VOOR IEDERE AANWEZIGE BLOOTSPELER NA DE ZETTING

 
Gewest: ROESELARE
ROESELARE, KM DE APPELVINK ROESELARE Begin: 09:00u
MEMORIAL DANIEL GAYTANT
Lok. CAFE "BISTRO SIBERIE" GITSESTRAAT 420, 8800 ROESELARE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: 150 à 200m van de inschrijving verwijderd
- inleg: €2 - vooruit: €150 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Grote Prijs: De Vrienden Snijbloemen - Attentie bij inschrijving

 
Gewest: TIELT
DOOMKERKE, KM DE BLAUWBEKKEN RUISELEDE-DOOMKERKE Begin: 09:00u
7°rit donderdagkampioenschap
Lok. DEN BLAUWBEK PREDIKHERENSTRAAT 82 8750 WINGENE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PLANTERIJSTRAAT 8755 RUISELEDE-DOOMKERKE
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 gratis natura na de zetting waardevolle natura per 3:4 3 waardebons van 10€ op de regels 2 reeksen zie reglemenr

 
Gewest: ZWEVEZELE
ZWEVEZELE, KM DE DAPPERE ZANGERS ZWEVEZELE Begin: 09:00u
430 - 450 / 6° RIT DONDERDAGKAMPIOENSCHAP
Lok. café Zeswege Zeswegestraat 55, - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SPORTPARK kasteelstraat Zwevezele
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - natura: 40 - pr: 2/3 - af inleg : €1 Van Kerckhove Louis Wingene. Bandencentrale Stevens Zwevezele.
Kamp.
 
Datum: donderdag 20 juni 2024 - NAMIDDAG
Gewest: KORTRIJK
BELLEGEM, DE LUSTIGE VINKENIERS BELLEGEM Begin: 18:00u
Grote prijs Slagerij Herpoel
Lok. de schutterskantine Walleweg 60 8510 Bellegem - inschrijven tot: 17:30 - parcours: Oude Bellegemstraat 8510 Rollegem
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Namiddag kampioenschap Hapje na de zetting, iedereen bloemen bij aanwezigheid.

 
Gewest: WAREGEM
ANZEGEM, DE STATIEZANGERS ANZEGEM Begin: 18:00u
G.P. De Coninck Rozette - De Sportduif
Lok. De Sportduif Dorpsplein 13 - inschrijven tot: 17:30 - parcours: Balthazarstraat Anzegm
- inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 iedereen bloemen en naturaprijs fles drank
Kamp.
 
Gewest: AALTER
ADEGEM, ONS GENOEGEN ADEGEM Begin: 19:00u
Grote prijs Ginneberge Carine
Lok. CAFE DE SPAANDER SPANJAARDSHOEK 48 9991 ADEGEM - inschrijven tot: 18:30 - parcours: WINDVANG ADEGEM - kl vogels 390 - 420
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 20.00 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Zetting Kleine vogels

 
Gewest: BRUGGE
BEERNEM, DE SNAUWHOEKZANGERS BEERNEM Begin: 19:00u
AVONDKAMPIOENSCHAP RIT 7
Lok. SINT LUCAS PARKSTRAAT 6 8730 BEERNEM - inschrijven tot: 18:30 - parcours: WATERSTRAAT BEERNEM - kl vogels 400-430
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 BANK CRELAN WILDEMAUWE KOEN

 
SINT - MICHIELS, KM DE NOORDERVINK SINT-MICHIELS Begin: 19:00u
3° AVONDZETTING
Lok. brasserie lindenhove leiselestyraat 2 8200 Sint - Michiels - inschrijven tot: 18:30 - parcours: vijverhoflaan de passer - kl vogels 410
- inleg: €1,5 - vooruit: €25 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 GROTE PRIJS XTREME BIKE BONTE SINT MICHIELS KLASSEMENT OVER 5 RITTEN-MEN MOET AAN DE 5 ZETTINGEN DEELNEMEN.
Kamp.
 
Gewest: DEINZE
EKE, DE STERREZANGERS EKE Begin: 19:00u
HERDENKINGSZETTING ALEX VELGHE
Lok. DORPSKAFFEE "OUD EECKE" BIJ DIDIER Steenweg 80 - 9810 Eke - inschrijven tot: 18:30 - parcours: Parkwijk Eke
- inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 20 Naturaprijzen op de regel. IEDEREEN BLOEMEN. 2 reeksen 2 bloemstukken

 
Datum: vrijdag 21 juni 2024 - VOORMIDDAG
Gewest: AALTER
BELLEM, KM DE OOSTVLAAMSE ZANGERS BELLEM Begin: 09:00u
Grote prijs het bestuur
Lok. GOC Bellemdorpweg 1 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Vaart-Zuid - kl vogels 390-420
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 150 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Natura op de regel: 10x1kg wilde zaden, 1 vinkenkooi geschonken door Armand Van Loocke. Iedereen bloemen indien aanwezig. 1 bloemstukken

 
Gewest: AVELGEM
OTEGEM, DE STRAATZANGERS OTEGEM Begin: 09:00u
GR PRIJS BELVERE
Lok. Belvere ZWEVEGEMSTRAAT 2 OTEGEM 8553 - inschrijven tot: 08:25 - parcours: KASTEELDREEF - kl vogels 390-410
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1,2

 
Gewest: GENT
SINT DENIJS WESTREM, DE LINDEZANGER SINT-DENIJS-WESTREM Begin: 09:00u
KA De Coninck Danny en Van De Geuchte Conny
Lok. GEMEENTEHUIS GEMEENTEPLEIN 1 9051 SINT DENIJS WESTREM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: BORLUUTSTRAAT S D W
- inleg: €2,5 - vooruit: €25 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg bloemen: €1,5 Iedereen natura 2 bloemstukken

 
Gewest: KRUISHOUTEM
OESELGEM, DE NIEUWE BRUGZANGERS OESELGEM Begin: 09:00u
Grote prijs Anoniem
Lok. T'HOF VAN OESELGEM WAKKENSESTEENWEG 16 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PONTSTRAAT - kl vogels 390/420
- inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 iedereen bloemen

 
Gewest: MENEN
WEVELGEM, DE KOMZANGERS WEVELGEM Begin: 09:00u
Ereprijs elektro Destoop
Lok. DE CAMEO MENENSTRAAT 121 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: MENENSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Vrijdagkampioenschap
Kamp.
 
Gewest: OOSTNIEUWKERKE
MOORSLEDE, KM DE VRIJE VINKENIERS MOORSLEDE Begin: 09:00u
Vanlaer Bart-Montmerency Isabel-Devos Filip
Lok. Feesttent slypsstraat 47 8890 MOOSLEDE - inschrijven tot: 08:20 - parcours: slypsstraat
- inleg: €2 - vooruit: €150 - 2 reeks(en) - natura: 125 - pr: 3/4 - af inleg : €0 groentenpakket

 
Gewest: TIELT
TIELT, KM DE ROODBORSTEN TIELT Begin: 09:00u
GR PRIJS D&D DAKWERKEN
Lok. DON QUICHOTTE PONTWEG 5 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SPORTTERREIN TIELT
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5
Kamp.
 
Gewest: TORHOUT
LICHTERVELDE, KM DE VERENIGDE VRIENDEN LICHTERVELDE Begin: 09:00u
5 de rit zetting voor kleine vogels van 430-450 liedjes met klassement
Lok. TEN BOOMGAERDE BOOMGAERDESTRAAT , 4 8810 LICHTERVELDE - inschrijven tot: 08:15 - parcours: ZWEVEZELESTRAAT - kl vogels 430-450
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bon: €1 Grote Prijs KM De Verenigde Vrienden met gratis prijs op de regel

 
Gewest: WAREGEM
WAREGEM, DE TORENZANGERS WAREGEM Begin: 09:00u
orchideënzetting
Lok. Café Den Arrivée Holstraat 49 8790 Waregem - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Hippodroom Waregem , Mottestraat
- inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 grote prijs: Lefevere Kenneth - Vercruyssen Shakira natura: per gezette vogel 1 orchidee

 
Datum: vrijdag 21 juni 2024 - NAMIDDAG
Gewest: VICHTE
OOSTROZEBEKE, DE VERENIGDE VRIENDEN OOSTROZEBEKE Begin: 18:00u
GROTE PRIJS FEESTCOMITE PAUWHOEK
Lok. VAN VEERDEGHEM INGELMUNSTERSTEENWEG 71 - OOSTROZEBEKE - inschrijven tot: 17:30 - parcours: HULSTESTRAAT- OOSTROZEBEKE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,2 IEDEREEN BLOEMEN - BOTERHAMMEN MET BELEG NA DE ZETTING

 
Gewest: BRUGGE
OOSTKAMP, DE ROODBORSTJES OOSTKAMP Begin: 19:00u
Vrijdag 7
Lok. ARENTSPLEIN MAJOORWOODSTRAAT 19 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 18:40 - parcours: SINT - JOZEFDREEF 8020 OOSTKAMP - kl vogels 430 - 450
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - natura: 20 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 De Voorzitter

 
Gewest: OUDENAARDE
HEURNE, DE BOOMGAARDVINKEN OUDENAARDE-NEDERENAME Begin: 19:00u
Grote prijs cafe De Garage-Van Marcke Johan-Dhont Emanuel
Lok. CafeDe Garage Heurnestraat 190 9700 OUDENAARDE - Heurne - inschrijven tot: 18:30 - parcours: Wannestraat
- inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 ieder ingeschreven vogel bakje friet - boerke( salami) en pak koeken

 
Datum: zaterdag 22 juni 2024 - VOORMIDDAG
Gewest: BRUGGE
BRUGGE, DE MOLENZANGERS BRUGGE Begin: 08:30u
Rit 9
Lok. DE WINDMOLEN CARMERSTRAAT 135 8000 BRUGGE - inschrijven tot: 08:00 - parcours: HUGO VERRIESTSTRAAT BRUGGE
- inleg: €1,5 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 GP Familie Crevits - Noe

 
Gewest: BRAKEL
SINT MARTENS LIERDE, DE MARTINUSVINK SINT MARTENS LIERDE Begin: 08:45u
8ste rit Kon/Kamp
Lok. DE KARTUIZER KARTUIZERSTRAAT 1 9572 LIERDE - inschrijven tot: 0825 - parcours: Tempel 22, 9572 Sint-Martens-Lierde
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5

 
Gewest: AALTER
ST. MARIA AALTER, DE SPARHOEKZANGERS MARIA-AALTER Begin: 09:00u
Ep Praet Luc - Lokaal Café t'Hoekske
Lok. CAFE 'T HOEKSKE WINGENESTRAAT 55 9880 ST. MARIA AALTER - inschrijven tot: 08:30 - parcours: POLDERDREEF MARIA AALTER
- inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - natura: €500 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 . Iedereen bloemen. 3de rit KLV 390-420. Natura 1 vinkenkooi + 1 boerenhesp + 20 groentepakketeen + 50 droge worsten. 2 bloemstukken

 
ADEGEM, ONS GENOEGEN ADEGEM Begin: 09:00u
Bouwwerken Verstrynge Stijn
Lok. CAFE DE SPAANDER SPANJAARDSHOEK 48 9991 ADEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: WINDVANG ADEGEM
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 30.00 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 7de Rit Kampioenschap

 
Gewest: AVELGEM
MOEN, DE VLAAMSE ZANGERS MOEN Begin: 09:00u
Wijlen Franqois Havenne en Feestcomiteit Moen, Ommegangzetting.
Lok. CENTRUM Kerkstraat 1 8552 Moen. - inschrijven tot: 08:25 - parcours: Olieber-De Klijte.
- inleg: €2 - vooruit: €70 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg bloemen: €1,3 Bockor bierpakket aan de Eerste van bijde reeksen. Enkele gratis prijzen te verloten onder de ingeschrevenen. 2 bloemstukken

 
Gewest: BRAKEL
SCHORISSE, DE VROLIJKE VINK SCHORISSE Begin: 09:00u
EREPRIJS DENISE EN LUC
Lok. 't Vijfde Wiel HOFVELDSTRAAT 71 SCHORISSE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HEIRWEGSTRAAT SCHORISSE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1

 
RONSE, DE BLAUWBEKKEN RONSE Begin: 09:00u
Gewone zetting
Lok. CHEZ NOUS LEUZESESTEENWEG 110 - inschrijven tot: 08:40 - parcours: LEUZESESTEENWEG 241
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €1

 
Gewest: BRUGGE
OOSTKAMP, DE STUIVENBERGZANGERS OOSTKAMP Begin: 09:00u
Rit 9
Lok. TOM DOOLEY LEGEWEG 4 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KATTESTRAAT OOSTKAMP
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Confiserie Caramelo

 
SINT ANDRIES BRUGGE, DE CLUBZANGERS SINT-ANDRIES Begin: 09:00u
EREPRIJS APOTHEEK DE SAENE POTTIE SOFIE
Lok. KANTIENE EENDRACHT BRUGGE KONING LEOPOLDLAAN 117 8200 SINT ANDRIES - inschrijven tot: 08:20 - parcours: PARKING O2 JAN BREIDEL STATION
- inleg: €1,5 - vooruit: €35 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0
Kon. Kamp.
 
Gewest: DEERLIJK
BEVEREN-LEIE, DE VLAAMSE LEIEZANGERS BEVEREN-LEIE Begin: 09:00u
Grote prijs schepenen R Soens en P Iacapucci
Lok. DEN DRIES BEVEREN-DRIES 28 8791 BEVEREN-LEIE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PONTSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25

 
Gewest: DEINZE
NAZARETH, KM DE NIEUWE ZANGERS NAZARETH Begin: 09:00u
ZATERDAG ZETTING
Lok. TELSTAR BIJ FRED EN DORINE ROOMBAARDSTRAAT 26 C 9810 NAZARETH - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VOETBALTERREIN ROOMBAARDSTRAAT 26 C 9810 NAZARETH
- inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - natura: 20 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 IEDEREEN BLOEMEN EN 2 REEKSEN

 
DEINZE, DE KLOKKEZANGERS DEINZE Begin: 09:00u
GROTE PRIJS MARNIX GEIREGAT - (kleine vogels)
Lok. DE SPORTWERELD AALTERSESTEENWEG 130 9800 DEINZE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ZWARTE BAAN 9800 DEINZE - kl vogels 390-410
- inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 ZETTING KLEINE VOGELS

 
Gewest: DENDERSTREEK
HERDERSEM, KM HET LUSTIG VINKJE HERDERSEM Begin: 09:00u
Grote Prijs Gunther & Paulette
Lok. Café Parking Botermelkstraat 46 - 9300 Aalst - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Spieken Klaproosstraat - 9300 Aalst
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1

 
Gewest: GENT
SLEIDINGE, DE LINDEZANGERS SLEIDINGE Begin: 09:00u
Grote Prijs Wytinck Franklin "KLEINE VOGELS 375-400"
Lok. O.C. Cardijn Cardijnwijk - inschrijven tot: 08:40 - parcours: SLEIDINGE
- inleg: €2,5 - vooruit: €25 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,25

 
Gewest: GISTEL
EERNEGEM, DE VRIJGEZELLEN EERNEGEM Begin: 09:00u
zaterdagkampioenschap 5 e rit
Lok. DE KLOKKENPUT BRUGGESTRAAT 104 A EERNEGEM 8480 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KLOKKENPUTSTRAAT
- inleg: €1 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 glashandel lievens eernegem ,sfeercafe bij gilbert ichtegem
Kamp.
 
Gewest: HOUTHULST
HOUTHULST , DE VRIJBOSVINK HOUTHULST Begin: 09:00u
vrijbosvink 1
Lok. t gentseleen terrestraat 79 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: beukelstraat
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - natura: 100 - pr: 1/2 - af inleg natura: €2 iedereen natura prijs enkele prijzen op regel 2 reeksen 80 € grote /10 kleine 20 € kleine 6 rit kampioenschap
Kamp.
 
KOEKELARE, DE MOKKERVINK KOEKELARE Begin: 09:00u
DE MOKKERVINK
Lok. CAFE DE KLETSEKOP LEKESTRAAT 55 KOEKELARE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ZANDESTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg : €0 GROTE PRIJS BAKKERIJ JAN EN TINE.VANDEMOORTELE GENK.WILLAERT BEUSELINCK.

 
Gewest: IEPER
POELKAPPELLE, KM DE POELVINK POELKAPELLE Begin: 09:00u
ZATERDAG 22 JUNI
Lok. POELKRING NIEUWPLAATS 14 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: WULVERSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,75 IEDERE AANWEZIGE IN LOKAAL NATURAPRIJS
Kamp.
 
Gewest: INGELMUNSTER
INGELMUNSTER 8770, KM DE MOEDIGE DURVERS INGELMUNSTER Begin: 09:00u
EREPRIJS PERKPLANTEN FILIP DENDAUW edere deelnemer 1 bloem
Lok. RIVA GRAVINNESTRAAT - inschrijven tot: 08:30 - parcours: TRAKELWEG + WANTESTRAAT INGELMUNSTER
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1

 
MEULEBEKE, RECHT VOOR ALLEN MEULEBEKE Begin: 09:00u
TER DEEVE
Lok. TER DEEVE BONESTRAAT 24 8760 MEULEBEKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ter Borchtlaan
- inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,2 Verrassing bij inschrijving bloem + natura

 
Gewest: KORTRIJK
KORTRIJK, KM HOOP IN DE TOEKOMST KORTRIJK Begin: 09:00u
Gr pr Total Concept 50€ vooruit 30gr 20kl 3/4 prijs
Lok. FAUBOURG DE BRUGES BRUGSESTEENWEG 93 8500 KORTRIJK - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PARKING WEMBLEY MOORSEELSESTRAAT 8500 KORTRIJK
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 De eerste buiten de prijzen een worst indien aanwezig. Inschrijven in Faubourg de Bruges Kortrijk
Kamp.
 
KUURNE, DE MOLENZANGERS KUURNE Begin: 09:00u
BVBA Vercaemer
Lok. HET KATJE BRUGSESTEENWEG 100 8520 KUURNE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PIETER VERHAEGHESTRAAT KUURNE
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,3 50 euro Grote + 50 euro Kleine.Per 10-tal Vlees.Iedereen een bloem bij aanwezigheid.

 
BISSEGEM, KM DE TAKKELING BISSEGEM Begin: 09:00u
GP Koningshof
Lok. KONINGSHOF BISSEGEMPLAATS 7 8501 BISSEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ZONNEKESTRAAT 8501 BISSEGEM - kl vogels 390-410
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,25 Kleine vogels

 
HULSTE, KM VREUGDE IN DE ZANG HULSTE Begin: 09:00u
Gr Pr Linda Dobbels
Lok. De Meerlaan Muizelstraat 8531 Hulste - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Hazebeekstraat Hulste
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Grote prijs de Meerlaan Dobbels Linda voor iedereen een naturaprijs 2 bloemstukken

 
Gewest: KRUISHOUTEM
OESELGEM, DE NIEUWE BRUGZANGERS OESELGEM Begin: 09:00u
Grote prijs Vermeire Jan
Lok. T'HOF VAN OESELGEM WAKKENSESTEENWEG 16 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: BRUGSTRAAT
- inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 iedereen bloemen

 
NOKERE, DE BLAUWBEKKEN KRUISHOUTEM-NOKERE Begin: 09:00u
GP FAMILIE DESCHEEMACKER - DE BUNDEL
Lok. Handelshuis Nokeredorpstraat 45A,9771 Nokere - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Spichtestraat- Nokere
- inleg: €2,5 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 1 PAK DROGE WORSTEN PER INGESCHR VOGEL-1 VINKENKOOI-1 KWEKERLING POP+TAL VAN WAARDEVOLLE NATURAPRIJZEN OP DE REGEL-PER 10-TAL GROTE BLOEM 15 bloemstukken

 
Gewest: MENEN
LAUWE, KM DE EENDRACHT LAUWE Begin: 09:00u
gr pr Hostyn Pieter & Margo Johan
Lok. Astoria Hospitaalstraat 67 8930 Lauwe - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Grote Molenstraat
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1,5

 
ROLLEGEM-KAPELLE, KM DE VLAAMSE BLAUWBEKKEN ROLLEGEM-KAPELLE Begin: 09:00u
Bestuur en sponsors 11
Lok. De VOERMAN Sint-Jansplein 9 8880 Rollegem-Kapelle - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Foncierestraat Rollegem-Kapelle
- inleg: €2 - vooruit: €90 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1 Bloemen voor alle deelnemers mits aanwezig op de prijsdeling 3 bloemstukken

 
Gewest: OOSTNIEUWKERKE
OEKENE, VLUG EN VRIJ OEKENE Begin: 09:00u
Wines Unlimited Frederique Braem uit Izegen en Bernard Stevens lichtervelde
Lok. De Platte Tube Oekensestraat 171 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: stampkotstraat
- inleg: €2 - vooruit: €105 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,75 onze vooruit is 75 € + 15 X 2 €

 
MOORSLEDE, KM DE VRIJE VINKENIERS MOORSLEDE Begin: 09:00u
Vanthuyne Geert
Lok. feesttent slypsstraat 47 8890 MOOSLEDE - inschrijven tot: 08:20 - parcours: slypsstraat
- inleg: €2 - vooruit: €150 - 2 reeks(en) - natura: 125 - pr: 3/4 - af inleg : €0 groentenpakket

 
Gewest: OUDENAARDE
NEDERZWALM, DE ZWALMVINK NEDERZWALM Begin: 09:00u
Louis Baeke bouwcoordinatie
Lok. DE PATRIJS NEERSTRAAT 1 9636 NEDERZWALM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: MEELGRACHTSTRAAT NEDERZWALM - kl vogels 390/410
- inleg: €2,5 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Kleine vogels. Iedereen natura en bloemen. OP DE REGEL 2 KOOIEN EN 30 TAL PRIJZEN. Liefhebber moet aanwezig zijn.

 
Gewest: PROVEN - POPERINGE
POPERINGE, KM HOOP IN DE TOEKOMST POPERINGE Begin: 09:00u
Vinkenzetting
Lok. Britannia Ieperstraat 151, 8970 Poperinge - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Langs de Vleterbeek tussen Boescheepseweg en Zuidlaan
- inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0,5 Verrassing voor de eerste, iedere aanwezige blootspeler natura prijs

 
Gewest: ROESELARE
ARDOOIE, KM DE VERENIGDE LIEFHEBBERS ARDOOIE Begin: 09:00u
Grote prijs erevoorzitter Vandamme Daniel mmv A&D truks en trailers "kleine vogels"
Lok. CAFE MONTANA STATIONSTRAAT 121 8850 ARDOOIE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Knijffelingstraat
- inleg: €2 - vooruit: €60 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Grote prijs D'Arta getal tss390/420 getrokken op zetting

 
Gewest: TIELT
DOOMKERKE, KM DE BLAUWBEKKEN RUISELEDE-DOOMKERKE Begin: 09:00u
8°ritzaterdagkampioenschap vogels 430 - 450
Lok. DEN BLAUWBEK PREDIKHERENSTRAAT 82 8750 WINGENE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PLANTERIJSTRAAT 8755 RUISELEDE-DOOMKERKE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 gratis natura na de zetting waardevolle natura per 3/4 3 waardebons van 10€ op de regels 2 reeksen
Kamp.
 
TIELT, KM DE SNELLE SCHUIFELAARS TIELT Begin: 09:00u
3° RIT KAMP. KL.VOGELS 410-430 GP ZWARTE LEEUW WINGENE
Lok. WATEWY HONDSTRAAT 100 8700 TIELT - inschrijven tot: 08:30 - parcours: RONCEVAL
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg : €1,5

 
DENTERGEM, KM LINDEZANGERS DENTERGEM Begin: 09:00u
Ereprijs "Van Houtte Joeri & Constant Joke"
Lok. kantine KZK Dentergem Meulebekesteenweg 16Z - inschrijven tot: 8.30 - parcours: Dreve
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Allen bloemen

 
Gewest: TORHOUT
ICHTEGEM, DE BOOMGAARDVINK ICHTEGEM Begin: 09:00u
4° rit zaterdagkampioenschap 390 - 410
Lok. TOETERNIETOE ENGELSTRAAT 1 ICHTEGEM - inschrijven tot: 08:20
- inleg: €1,5 - vooruit: €75 - pr: 3/4 - af inleg : €0,75 m.m.v. Real Time Systems Jacob Stijn, Kwaliteitsvoeders Bosch. Schrijnwerkerij Taveirne franky.

 
LICHTERVELDE, KM DE VERENIGDE VRIENDEN LICHTERVELDE Begin: 09:00u
4 de RIT ZATERDAGKAMPIOENSCHAP
Lok. Cafétaria De Finisch ( aan de zwemkom) ZANDSTRAAT, 15 8810 LICHTERVELDE - inschrijven tot: 08:15 - parcours: ZWEVEZELESTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg BON: €1 Grote prijs De Finisch ( cafétaria de zwemkom )
Kamp.
 
HOOGLEDE HOGESTRAAT 22, KM DE VLAAMSE ZANGERS HOOGLEDE Begin: 09:00u
Ereprijs sanitair en cv Van Maele Marc
Lok. DE GOUDEN LEEUW Ingang zaal Kleine Noorstraat - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Hoek Kleine Noordstraat - Veldstraat - kl vogels 400 - 430
- inleg: €2 - vooruit: €90 - 1 reeks(en) - natura: 35 - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1 1 bloemstukken
Kamp.
 
TORHOUT, KM DE VRIJE VINKENIERS TORHOUT Begin: 09:00u
4 de rit zaterdagkampioen
Lok. Zaal Sparrenhove Herderstraat 3 - 8820 Torhout - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Rozenplein Torhout
- inleg: €1,5 - vooruit: €70 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg : €0 Patrick Oosterlinck - garage Veys-Vanclooster - zaadhandel Muylle
Kamp.
 
STADEN, KM DE FRONTVINK STADEN Begin: 09:00u
KM DE FRONTVINK, Deketelaere Wouter.
Lok. Bijlok De Muziektoren G Gezelleplein 15 8840 Staden - inschrijven tot: 08:25 - parcours: Leopoldlaan
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - natura: 300 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Deketelaere Wouter, Deketelaere Engineering, LAB Labaere, Snauwaert L. Consultancy. Elk Bloemen en Braadwrst

 
Gewest: VEURNE
VEURNE, KM DE PARADIJSVOGELS VEURNE Begin: 09:00u
4de rit zterdagkampioenschap
Lok. CAFETARIA TER LINDEN KAAIPLAATS 2 8630 VEURNE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KAAIPLAATS 2 8630 VEURNE
- inleg: €1 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €0 e rit zterdagkampioenschap
Kamp.
 
Gewest: VICHTE
OOSTROZEBEKE, DE VERENIGDE VRIENDEN OOSTROZEBEKE Begin: 09:00u
GROTE PRIJS AVEVE OOSTROZEBEKE
Lok. VANVEERDEGHEM INGELMUNSTERSTEENWEG 71 - OOSTROZEBEKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HULSTESTRAAT- OOSTROZEBEKE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,2 IEDEREEN BLOEMEN - IEDEREEN GRATISPRIJS

 
DEERLIJK, KM BOSVINK DEERLIJK Begin: 09:00u
vinkenzetting
Lok. Gavergoed Gaverstraat 50 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Oude Heirweg Sint-Lodewijk-Deerlijk
- inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Grote prijs Gavergoed. Iedereen bloemen bij aanwezigheid

 
Gewest: WAREGEM
ANZEGEM, DE STATIEZANGERS ANZEGEM Begin: 09:00u
G.P. Paul Pauwels - Club 53
Lok. De Sportduif Dorpsplein 13 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Balthazarstraat Anzegm
- inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Iedereen bloemen 2 bloemstukken
Kamp.
 
Gewest: ZONNEBEKE
BESELARE, DEN BLAUWE BOOGAARD BESELARE Begin: 09:00u
Dervael Chris " VIP Shuttle " Beselare -Frituur Bolleke - Deschoenmaeker Moorslede
Lok. CAFE BROUWERSHOF BESELARESTRAAT 267 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: POTTERIESTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Allerlei producten: €1

 
Gewest: ZWEVEZELE
ZWEVEZELE, KM DE DAPPERE ZANGERS ZWEVEZELE Begin: 09:00u
390 - 410
Lok. Mijn Hond Mijn Vriend Rickvoetweg 4 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Ricksteenweg
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - natura: 40 - pr: 2/3 - af inleg : €1 Hondenschool Mijn Hond Mijn Vriend

 
WINGENE, DE ST-JANSVINK WINGENE Begin: 09:00u
24/ 8ste rit zaterdagkamp.
Lok. Café Vierwegen Balgerhoekstraat 63, 8750 Wingene - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Keukelstraat - kl vogels 400-420
- inleg: €2 - vooruit: €65 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Extra prijzengeld: €1 ,2 conservenpakketten, iedereen natura indien aanwezig, Industriebouw Vaneenoo NV, Electro FM, Brouwerij Rosseel
Kamp.
 
Datum: zaterdag 22 juni 2024 - NAMIDDAG
Gewest: BRUGGE
SIJSELE, DE SIJSEELSE BOTVINK SIJSELE Begin: 17:00u
GP MARCEL NEYT
Lok. DE BIJEENKOMST DORPSTRAAT 115 8340 SIJSELE - inschrijven tot: 16:30 - parcours: MILITAIR DOMEIN INGANG VIA DE ZWINSTRAAT - kl vogels 400 - 420
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,75

 
Gewest: INGELMUNSTER
MEULEBEKE, RECHT VOOR ALLEN MEULEBEKE Begin: 17:00u
ter deeve
Lok. TER DEEVE BONESTRAAT 24 8760 MEULEBEKE - inschrijven tot: 16:30 - parcours: ter Borchtlaan
- inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,2 BLOEM + NATURE + BROOD MET BELEG VERLOTEN OP REGEL VAN SCHUILHOKJE EN VINKENKOOI

 
Gewest: KRUISHOUTEM
MACHELEN A/LEIE, DE DORPZANGERS MACHELEN Begin: 17:00u
Grote Prijs Bloemen Nollet - Vermeire Jan
Lok. Jeruzalem Karperstraat 10 - inschrijven tot: 16:30 - parcours: Donkerweg
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Ledenzetting

 
Gewest: MENEN
MOORSELE, KM DE VLAAMSE ZANGERS MOORSELE Begin: 17:00u
Grote prijs De Vlaamse Zangers Moorsele
Lok. In De Kroone Sint Maartensplein 2, 8560 Moorsele - inschrijven tot: 16:30 - parcours: Ambachtenlaan, 8560 Moorsele
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1
Kamp.
 
MENEN, KM DE VRIJE VINKENIERS MENEN Begin: 17:00u
GP Decaestecker Pol & Vangheluwe Danny
Lok. De Witte Zwaan Generaal Lemanstraat 16 8930 Menen - inschrijven tot: 16:30 - parcours: Ieperstraat Tyber site Menen
- inleg: €2 - vooruit: €62 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1
Kamp.
 
Gewest: TIELT
KANEGEM, DE JONGE ZANGERS KANEGEM Begin: 17:00u
GROTE PRIJS T'VLIEGEND PEERD - BERTRAND LANNOO
Lok. T'VLIEGEND PEERD KANEGEM DORP 12 8700 KANEGEM - inschrijven tot: 16:30 - parcours: VOETBALVED
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg : €1,2 BOTERHAMMEN MET BELEG NA DE ZETTING - IEDEREEN BLOEMEN

 
Gewest: TORHOUT
8830 GITS, KM DE KASTEELVINK GITS Begin: 17:00u
Vangheluwe-Vandecasteele-Demeulenaere-Newdy-Werbrouck
Lok. Vzw Unie-K " De Waaiberg" - Koolskampstraat 22 D 8830 Gits - inschrijven tot: 16:30 - parcours: Bosstraat - 8830 GITS
- inleg: €1,5 - vooruit: €250 - 2 reeks(en) - natura: 650 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,75 2 tal kooien - schuilhokje en tal van waardevolle prijzen waaronder waardebons en vele andere prijzen.

 
Gewest: VICHTE
SINT-ELOOIS-VIJVE, KM DE STATIEZANGERS SINT-ELOOIS-VIJVE Begin: 17:00u
ZETTING ZATERDAG 22 JUNI OM 17 UUR K&K
Lok. 'De Linde Koekoekstraat - inschrijven tot: 16:30 - parcours: BARRAGE - Sint Elooi Vijve
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - natura: 250.00 - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1 GROTE PRIJS CHARKA DEWAELE MARGOT DESMET PATRICK DEWAELE 250.00€ GRATIS PRIJS WAARONDER 50 BOERKES IEDEREEN BLOEMEN
Kon.
 
INGOOIGEM, YVEGEMSE VINKENIERS INGOOIGEM Begin: 17:00u
Grote Prijs Uncas & Bjarne
Lok. NIEUW YVEGEM INGOOIGEMSTRAAT 3 - inschrijven tot: 16:30 - parcours: SCHELLEBELLESTRAAT INGOOIGEM
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Iedereen bloemen 2/2 namiddag kampioenschap 3 bloemstukken

 
Gewest: WAREGEM
WORTEGEM-PETEGEM, KM De Bosvink Wortegem-Petegem Begin: 17:00u
namiddag 1
Lok. BRASSERIE ST-ARNOLDUSPLEIN WORTEGEMPLEIN 11 - inschrijven tot: 16:30 - parcours: BOUVELOSTRAAT
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 NM1

 
Gewest: KRUISHOUTEM
KRUISEM, DE MOERASVINK KRUISHOUTEM Begin: 18:00u
Ledenzetting
Lok. DE ZANDVLOOI PASSIONISTENSTRAAT 48 9770 KRUISEM - inschrijven tot: 17:30 - parcours: Nazaretsedorpstraat-Kruisem
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25

 
Datum: zondag 23 juni 2024 - VOORMIDDAG
Gewest: AALTER
POEKE, DE PARADIJSVOGELS POEKE Begin: 09:00u
Poeke rit 9 Kermiszetting Baele François & Feestcomité Poeke
Lok. DEN ZOETEN INVAL POEKEDORPSTRAAT 2 9880 POEKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: BEEKSTRAAT POEKE
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 3 reeks(en) - natura: 40 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Zetting te Poeke samen met Lotenhulle en Aalter/Iedereen bloemen/Natura op de regels/4 vogels buiten de prijzen ontvangen waardebon twv 2.50€ / 3 bloemstukken
Kon. Kamp.
 
KNESSELARE, KM DE DAPPERE ZANGERS KNESSELARE Begin: 09:00u
9de rit : 4de grote prijs Steven De Poorter
Lok. DE BOLTENT URSELSEWEG 112 9910 KNESSELARE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: DRIEBEKWEG KNESSELARE
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 4de grote prijs : Blondia's Ballooning team . IEDERREN BLOEMEN + IEDEREEN NATURA ! 2 bloemstukken

 
MALDEGEM - KLEIT, DE BEZEMZANGERS MALDEGEM-KLEIT Begin: 09:00u
Grote Prijs Bouwwerken Ben Verscheure
Lok. CAFE SALASTRAETE URSELWEG 47 9990 MALDEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: DOORNSTRAAT MALDEGEM - KLEIT
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 8ste rit Kampioenschap - IEDEREEN NATURA 1 bloemstukken
Kamp.
 
ST. MARIA AALTER, DE SPARHOEKZANGERS MARIA-AALTER Begin: 09:00u
Ep Schoonheidssalon Paret Steffie -Plakwerken Poelvoorde Robin
Lok. CAFE 'T HOEKSKE WINGENESTRAAT 55 9880 ST. MARIA AALTER - inschrijven tot: 08:30 - parcours: POLDERDREEF MARIA AALTER
- inleg: €2,5 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - natura: €40 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 . Iedereen bloemen. 4de Rit Kampioenschap. 2 bloemstukken

 
URSEL, KM DE VLAAMSE ZANGERS URSEL Begin: 09:00u
Grote Prijs Vervoer Mauws Deinze
Lok. ZAAL KATERHOEK IJZEREN HAND 16 9910 URSEL - inschrijven tot: 08:45 - parcours: NEDERSTRAAT URSEL
- inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Iedere dln levende bloem. 20 extra prijzen en 6 voedingsmanden op de regel. Deelname aan de maandprijs. Prins

 
Gewest: AVELGEM
OUDENAARDSESTEENWEG WAARMAARDE-AVELGEM, DE MOEDIGE ZANGERS AVELGEM Begin: 09:00u
GP Frank Lobel Asbestdeskundige - Jonathan Naessens WORK2DO Waregem
Lok. Café 't Geheim Oudenaardsesteenweg 371 8581 Avelgem-Waarmaarde - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Lindestraat 858O Avelgem
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Iedereen bloemen

 
Gewest: BRAKEL
SCHORISSE, DE VROLIJKE VINK SCHORISSE Begin: 09:00u
4DE RIT KAMPIOENSCHAP
Lok. 't Vijfde Wiel HOFVELDSTRAAT 71 SCHORISSE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HEIRWEGSTRAAT SCHORISSE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1 EREPRIJS VANDERCOILDEN DIRK
Kamp.
 
OPHASSELT, DE INDUSTRIEVINK SCHENDELBEKE Begin: 09:00u
9DE RIT KAMPIOENSCHAP
Lok. DE KAT BRAMBROEKSTRAAT 1 _ OPHASSELT - inschrijven tot: 08:25 - parcours: Parking De Kat
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €1,5

 
BRAKEL, DE BRONVINK BRAKEL Begin: 09:00u
4de rit kampioen
Lok. LIBERTY MARKTPLEIN 16 9660 BRAKEL - inschrijven tot: 08:30 - parcours: INDUSTRIEZONE BRAKEL
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5

 
Gewest: BRUGGE
BEERNEM, DE SNAUWHOEKZANGERS BEERNEM Begin: 09:00u
KAMPIOENSCHAP RIT 9 & KONINGSZETTING RIT 3
Lok. SINT LUCAS PARKSTRAAT 6 8730 BEERNEM - inschrijven tot: 08:25 - parcours: WATERSTRAAT BEERNEM
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 EXPERT PROLECTRO ALLE HUISHOUDTOESTELLEN BLOEM & NATURA

 
SINT - MICHIELS, KM DE NOORDERVINK SINT-MICHIELS Begin: 09:00u
9° RIT
Lok. brasserie lindenhove leiselestyraat 2 8200 Sint - Michiels - inschrijven tot: 08:30 - parcours: vijverhoflaan de passer
- inleg: €1,5 - vooruit: €70 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 GROTE PRIJS SECRETARIS GEERS WILLY-SPELEND LID HAESEBROECK RUDY SINT MICHIELS
Kamp.
 
OOSTKAMP, DE ROODBORSTJES OOSTKAMP Begin: 09:00u
Rit 9
Lok. ARENTSPLEIN MAJOORWOODSTRAAT 19 8020 OOSTKAMP - inschrijven tot: 08:40 - parcours: SINT - JOZEFDREEF 8020 OOSTKAMP
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - natura: 20 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 De Smet Staf
Kamp.
 
SINT - JORIS, DE MOLENHOEKZANGERS SINT JORIS Begin: 09:00u
9de Rit
Lok. DE OUDE MOLEN GALGEVELD 4 8730 SINT - JORIS - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Maria-Aaltersteenweg
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 EP Devliegere Julien
Kamp.
 
OEDELEM, KM DE BLAUWBEK OEDELEM Begin: 09:00u
EP DE PLATSEMOLEN DRANKCENTRALE
Lok. Lokaal Akkerbolders Oedelem SPORTSTRAAT 1 8730 OEDELEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: DEN HOGE AKKER OEDELEM
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 2/3 - af inleg BLOEMEN: €1,5 EP DE PLATSEMOLEN DRANKEN CENTRALE + NATURA LATAIRE KNESSELARE 8ste RIT KAMPIOENSCHAP

 
SIJSELE, DE SIJSEELSE BOTVINK SIJSELE Begin: 09:00u
DECORATIE YVES DE BRUYNE - VOGELHANDEL KATROPIA
Lok. DE BIJEENKOMST DORPSTRAAT 115 8340 SIJSELE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: MILITAIR DOMEIN INGANG VIA DE ZWINSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,75 9é rit Kamp.
Kamp.
 
Gewest: DEERLIJK
DESSELGEM, KM DE LUCHTZANGERS DESSELGEM Begin: 09:00u
Grote prijs lokaalhoudster Chantal
Lok. 'T STRAETJE ZONDER ENDE NIEUWSTRAAT 212 8790 DESSELGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Desselgem Trakel , Desselgem
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25

 
Gewest: DEINZE
DEINZE, KM DE DURVERS DEINZE Begin: 09:00u
gewestzetting
Lok. TE LANDE VINKTSTRAAT 28 9800 DEINZE - inschrijven tot: 08:20 - parcours: ZWARTE BAAN
- inleg: €2,5 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2 gewestzetting, iedereen bloemen indien aanwezig

 
Gewest: DENDERSTREEK
DENDERHOUTEM, DE MEIVINK DENDERHOUTEM Begin: 09:00u
2e rit kampioenschap
Lok. CAFE WELCOME BACK DORP 2 9450 DENDERHOUTEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: POEL - DENDERHOUTEM
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €2 2 bloemstukken

 
EREMBODEGEM, KM DE HOGEWEGVINK EREMBODEGEM Begin: 09:00u
9de RIT
Lok. KRING SINT JAN RERUM NOVARUMSTRAAT 4 9300 AALST - inschrijven tot: 08:30 - parcours: RERUM NOVARUMSTRAAT 4 9300 AALST
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 3 bloemstukken
Kon.
 
LIEDEKERKE, DE VERENIGDE VINKENIERS LIEDEKERKE Begin: 09:00u
KAMPIOENSCHAP 8STE RIT
Lok. CAFE TERMINUS SCHELFHOUTSTRAAT 251 1770 LIEDEKERKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SCHELFHOUTSTRAAT 251 1770 LIEDEKERKE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 3 bloemstukken
Kamp.
 
OUTER-LEBEEKE, DE LEBEEKSE VINK OUTER-LEBEKE Begin: 09:00u
kamp
Lok. DE JACHTHOORN KERKSTRAAT 73 9406 OUTER - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KERKSTRAAT 73 9406 OUTER
- inleg: €2 - vooruit: €25 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €0

 
VOSSELAAR, DE HEIDEZANGERS VOSSELAAR Begin: 09:00u
GEWEST en KONINGSCHAP
Lok. CAFE DE SPORTVRIEND HOORTVERTEN 2, 2350 VOSSELAAR - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HEIEINDE 52, 2350 VOSSELAAR
- inleg: €1,5 - vooruit: €12 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1 8 bloemstukken

 
WESPELAAR, DE KUIFLEEUWERIK HAACHT Begin: 09:00u
8ste rit kampioenschap
Lok. DE WARANDE DIJKSTRAAT 63 3150 WESPELAAR - inschrijven tot: 08:30 - parcours: DIJKSTRAAT 63 3150 WESPELAAR
- inleg: €2 - vooruit: €7,5 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €0
Kamp.
 
HERDERSEM, KM HET LUSTIG VINKJE HERDERSEM Begin: 09:00u
9de Rit Kampioenschap + 3de Rit Koningschap
Lok. Café Parking Botermelkstraat 46 - 9300 Aalst - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Spieken Klaproosstraat - 9300 Aalst
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1
Kon. Kamp.
 
APPELTERRE, DE TABAKVINK APPELTERRE Begin: 09:00u
9de rit Koningschap
Lok. Clublokaal 'Twithof t'Angeleerstraat 52a - inschrijven tot: 08:30 - parcours: t'Angeleerstraat 52a 9400 Appelterre
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg Bloemen: €1
Kon.
 
Gewest: GENT
SLEIDINGE, DE LINDEZANGERS SLEIDINGE Begin: 09:00u
Zetting kampioenschap
Lok. 'T KLOKHUIS SCHOOLSTRAAT 7 9940 SLEIDINGE - inschrijven tot: 08:40 - parcours: AKKERKEN SLEIDINGE
- inleg: €2,5 - vooruit: €25 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,25

 
Gewest: GISTEL
GISTEL, KM DE NOORDVINK GISTEL Begin: 09:00u
9 De Rit Zondagkamioenschap
Lok. Ons huis De Burcht Markt 3 - 8470 Gistel - inschrijven tot: 08:20 - parcours: Zevekoteheirweg
- inleg: €1 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,5 Gp Parkeerwachters Etienne & Johan, Iedereen levende bloem, iedereen natura prijs.
Kamp.
 
EERNEGEM, DE VRIJGEZELLEN EERNEGEM Begin: 09:00u
zondagkampioenschap 8 e rit
Lok. DE KLOKKENPUT BRUGGESTRAAT 104 A EERNEGEM 8480 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: FABRIEKSWEG
- inleg: €1 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - natura: 100 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 voorzitter noel maene eernegem
Kamp.
 
ZERKEGEM, ST-ANTONIUSVINK ZERKEGEM Begin: 09:00u
ZONDAG KAMPIOENSCHAP RIT 8
Lok. Cafe LES T'ZARS VEDASTUSSTRAAT 65 , 8490 ZERKEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: bedevaartstraat zerkegem
- inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - natura: 30 - pr: 3/4 - af inleg : €0 G.P. BAKKERIJ WATY EN SCHILDERWERKEN KURT JONCKHEERE ZERKEGEM.
Kamp.
 
EERNEGEM, RECHT EN EERLIJK EERNEGEM Begin: 09:00u
9° rit
Lok. VOETBALKANTINE BRUGGESTRAAT 8480 EERNEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Klokkeputstraat
- inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €0,5 Grote prijs Roger Raes

 
Gewest: HOUTHULST
HOUTHULST, SPARREVINK JONKERSHOVE Begin: 09:00u
Kampioenschapszetting 4-Grote prijs Ronny Dewulf
Lok. Voetbalkantine KWS Houthulst Paardedreef 4A - inschrijven tot: 08:30 - parcours: schoolstraat
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €2 Natura 2 taarten en 20 broden, ierdere aanwezige krijgt natura. Er wordt gespeeld in 2 reeksen. Grote prijs Ronny Dewulf
Kamp.
 
Gewest: IEPER
POELKAPPELLE, KM DE POELVINK POELKAPELLE Begin: 09:00u
ZONDAG 23 JUNI
Lok. DE POELKRING NIEUWPLAATS 14 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: WULVERSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,75 IEDERE BLOOTSPELER AANWEZIG IN LOKAAL NATURAPRIJS
Kamp.
 
Gewest: INGELMUNSTER
INGELMUNSTER, KM DE NIEUWE VINKENIERS INGELMUNSTER Begin: 09:00u
GP FAMILIE DEMAEGDT+ KAMPIOENSCHAP 3
Lok. TOURIST BRUGGESTRAAT 15 8770 INGELMUNSTER - inschrijven tot: 08:30 - parcours: WANTESTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 GP FAMILIE DEMAEGDT+ KAMPIOENSCHAP 3

 
MEULEBEKE, NIET RIJK MAAR RECHT MEULEBEKE Begin: 09:00u
SNOOKER KAREL VAN MANDER
Lok. SNOOKER KAREL VAN MANDER Pittemstraat 4a - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Ter Borchtlaan
- inleg: €2 - vooruit: €60 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 -- 3x €20.00- Kampioenschap

 
MEULEBEKE, RECHT VOOR ALLEN MEULEBEKE Begin: 09:00u
DE MIDDENSTAND
Lok. DE MIDDENSTAND OOSTROZEBEKESTRAAT 1 8760 MEULEBEKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: tOude Diksmuidse boterweg
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 BLOEM + NATURA 5de koningszetting

 
LENDELEDE, KM VERENIGDE LIEFHEBBERS LENDELEDE Begin: 09:00u
,Grote prijs Jean-Piere Delchambre , NiD BV
Lok. STEUREN AMBACHT STEUREN AMBACHT 2 8860 LENDELEDE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Kortrijksestraat Lendelede
- inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 IEDEREENN BLOEM, 2 FRUITMANDEN OP REGELNUMMER, IEDEREEN GRATIS

 
Gewest: IZEGEM
IZEGEM, KM DE BLAUWE KOPPEN IZEGEM Begin: 09:00u
2° Gewestzetting Izegem
Lok. CAFE SPORTIEF MEENSESTEENWEG 118 8870 IZEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Klaregrachtstraat
- inleg: €2,5 - vooruit: €80 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Gesponsord door Bistro Vincent Izegem - Schoenen Devolder Ingelmunster - Tegelhuis Windels Ingelmunster
Gewestkamp.
 
IZEGEM/EMELGEM, KM DE ST JANSVRIENDEN IZEGEM-EMELGEM Begin: 09:00u
Pre Lasco - Jaak Deforce - De Globus
Lok. De Nieuwe Wijk Ardooisestraatt 9 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Meulebeeksestraat
- inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €2
Kon. Kamp.
 
Gewest: KORTRIJK
MARKE , DE LEIEZANGERS MARKE Begin: 09:00u
Fabrigold Kortrijk en Depoortere Pascal
Lok. SCHUTTERSHOF MARKEKERKSTRAAT 24 8510 MARKE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PRESHOEKSTRAAT MARKE
- inleg: €2 - vooruit: €80 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5
Kamp.
 
BISSEGEM, KM DE TAKKELING BISSEGEM Begin: 09:00u
GP Familie Geldof
Lok. KONINGSHOF BISSEGEMPLAATS 7 8501 BISSEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ZONNEKESTRAAT 8501 BISSEGEM
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,25
Kon. Kamp.
 
ROLLEGEM, DE LUSTIGE VINKENIERS BELLEGEM Begin: 09:00u
gewone zetting bij Matthieu
Lok. De Palace Tombroekstraat 11 8510 Rollegem - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Oude Bellegemstraat 8510 Rollegem
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Iedereen bloemen bij aanwezigheid.

 
Gewest: KRUISHOUTEM
ZULTE, BOTVINK 2000 OLSENE Begin: 09:00u
Grote prijs Pallieter
Lok. pallieter STAATSBAAN 213 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HAVERSTRAAT
- inleg: €2,5 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Iedereen bloemen !

 
KRUISEM, DE MOERASVINK KRUISHOUTEM Begin: 09:00u
Grote prijs Taelman Mario, Balcaen Franky en Dewaele Peter
Lok. DE ZANDVLOOI PASSIONISTENSTRAAT 48 9770 KRUISEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Nazaretsedorpstraat-Kruisem
- inleg: €2,5 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,25 Verbondszetting
Kon. Kamp.
 
Gewest: MENEN
WEVELGEM, DE KOMZANGERS WEVELGEM Begin: 09:00u
Ereprijs Reflecta graphics
Lok. UIT DE KOM MENENSTRAAT 78 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: MENENSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5
Kon. Kamp.
 
WERVIK, DE VLAAMSE ZANGERS WERVIK Begin: 09:00u
GP Up 'tgerecht en Adcosy
Lok. café De Macote Stationsstraat 16 8940 Wevik - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Hansbekestraat
- inleg: €2 - vooruit: €70 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 - 20 gratsiprijzen op regelnummer
Kon. Kamp.
 
Gewest: OOSTNIEUWKERKE
RUMBEKE-BEITEM, KM DE GOUDVINK RUMBEKE Begin: 09:00u
Metaalwerken Devos Filip
Lok. Beythem Statie Ieperseweg 106 , 8800 Rumbeke-Beitem - inschrijven tot: 08:20 - parcours: plasstraat Beitem
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1

 
Gewest: OUDENAARDE
ASPER, DE MOEDIGE ZANGERS ASPER Begin: 09:00u
Ep Sterslager Kris + open V.L.D Gavere
Lok. Voetbalkantine Vlienderweg 4 9890 Asper - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Parking voetbalkantine
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 Iedereen bloemen + een naturaprijs + extra prijs voor de 7de blootspeler
Kamp.
 
OUWEGEM, DE VRIJE BOSVINK OUWEGEM Begin: 09:00u
UIT SYMPATHIE
Lok. De Welkom Ouwegemsesteenweg 123 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Heirentstraat 9750 Ouwegem
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5

 
EINE-OUDENAARDE, DE LUSTIGE VINKENIERS OUDENAARDE-EINE Begin: 09:00u
G.P. Vandekerckhove - Coens - John Adam - BVBA Brouwerij Cnudde - Malo
Lok. Café De Kring Kapittelstraat 7, 9700 Oudenaarde (Eine) - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Leebeekstraat, 9700 Oudenaarde (Eine)
- inleg: €2,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €1,5 Iedereen bloemen
Kamp.
 
Gewest: PROVEN - POPERINGE
WESTOUTER, KM DE BERGVINK WESTOUTER Begin: 09:00u
Gewone zetting
Lok. Kantine F.C. Westouter Blauwpoortstraat 2B, 8954 Westouter - inschrijven tot: 08:30 - parcours: WANDELPAD, ZIJSTRAAT MEERSTRAAT
- inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0,5 Verrassing voor eerste natura voor blootspelers

 
PROVEN, KM DE WARE VINKENIERS PROVEN Begin: 09:00u
vinkenzetting
Lok. BLOKSTRAAT BLOKSTRAAT 15, 8972 PROVEN - inschrijven tot: 08:25 - parcours: BLOKSTRAAT
- inleg: €1 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0

 
Gewest: ROESELARE
ROESELARE, KM DE APPELVINK ROESELARE Begin: 09:00u
KAMPIOENSSCHAPSZETTING RIT 4
Lok. CAFE "BISTRO SIBERIE" GITSESTRAAT 420, 8800 ROESELARE - inschrijven tot: 08:0 - parcours: 150 à 200m van de inschrijving verwijderd
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 GROTE PRIJS : Schrijnwerkerij Couvreur & Verzekeringen Doutry
Kon. Kamp.
 
Gewest: TIELT
TIELT, KM DE ROODBORSTEN TIELT Begin: 09:00u
9DE RIT
Lok. DON QUICHOTTE PONTWEG 5 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SPORTTERREIN TIELT
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5
Kamp.
 
DOOMKERKE, KM DE BLAUWBEKKEN RUISELEDE-DOOMKERKE Begin: 09:00u
9°rit kampioenschap van de maatschppij
Lok. DEN BLAUWBEK PREDIKHERENSTRAAT 82 8750 WINGENE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: PLANTERIJSTRAAT 8755 RUISELEDE-DOOMKERKE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1 gratis natura na de zetting waardevolle natura per 3:4 3 waardebons van 10€ op de regels 2 reeksen
Kamp.
 
TIELT, KM DE SNELLE SCHUIFELAARS TIELT Begin: 09:00u
9° RIT KAMP. DSS GP 't PITTEMNAERKE
Lok. WATEWY HONDSTRAAT 100 8700 TIELT - inschrijven tot: 08:30 - parcours: RONCEVAL 8700 TIELT
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Iedereen bloemen
Kamp.
 
AARSELE, KM VERHEUGD IN DE ZANG AARSELE Begin: 09:00u
9de rit
Lok. 't Dorpshuis Aarsele Dorp 21 8700 AARSELE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Delmerensmolenstraat
- inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €1,6 GP 't Dorpshuis - Dierenarts Isabelle Cornelissen - NV Verhelle - Freddy Beert - iedereen bloemen - 15 naturaprijzen - 1ste v elke reeks fles cava

 
MARIALOOP, DE ROODBORSTEN MEULEBEKE-MARIALOOP Begin: 09:00u
Gr prijs: Verbeerst Ivan & Zn bvba.
Lok. t' Voske Vossekotstraat 8 8760 Marialoop - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Drongensveldweg
- inleg: €2 - vooruit: €90 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Prijs: €1 Natura: Idereen 3/4 fles Omer.Fles Champagne voor de eerste van iedere reeks.
Kamp.
 
KANEGEM, DE JONGE ZANGERS KANEGEM Begin: 09:00u
9e RIT
Lok. DE KALKOVEN KANEGEMSTRAAT 156 8700 KANEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VOETBALVELD
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,2 GROTE PRIJS FRITUUR TERMINUS - IEDEREEN BLOEMEN
Kamp.
 
RUISELEDE, KM DE LICHTZANGERS RUISELEDE Begin: 09:00u
9 steRIT
Lok. T FONTEINTJE TRAMWEG, 1A . 8755 RUISELEDE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: SPORTHAL , Tieltstraat 46A 8755 RUISELEDE
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg conserven: €1,3 Zetting geschonken door het bestuur van DE LICHTZANGERS / GP THOMAS TOM Opritten , Terassen &Tegelwerk - iedereen conserven - waardebons op de regel
Kamp.
 
WAKKEN, KM EERLIJK DUURT LANGST WAKKEN Begin: 09:00u
Grote Prijs Filip LIETAER Anzegem
Lok. FLANDRIA WAPENPLAATS 39 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: HONDIUSPARK, OOSTDREEF 48 - 8720 WAKKEN
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 3 reeks(en) - natura: 40 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,3 6de zetting Koning-Kampioen 3 bloemstukken
Kon. Kamp.
 
Gewest: TORHOUT
8830 GITS, KM DE KASTEELVINK GITS Begin: 09:00u
Groentenhove Torhout
Lok. Vzw Unie-K " De Waaiberg" - Koolskampstraat 22 D 8830 Gits - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Bosstraat - 8830 GITS
- inleg: €1,5 - vooruit: €150 - 2 reeks(en) - natura: 150 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,75
Kon. Kamp.
 
LICHTERVELDE, KM DE VERENIGDE VRIENDEN LICHTERVELDE Begin: 09:00u
GROTE PRIJS CAFE DEN DRIEWEG
Lok. Café Den Drieweg STEGELSTRAAT,83 8810 LICHTERVELDE - inschrijven tot: 08:15 - parcours: ZWEVEZELESTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg BON: €1

 
HOOGLEDE HOGESTRAAT 22, KM DE VLAAMSE ZANGERS HOOGLEDE Begin: 09:00u
Ereprjs Dartsclub "De Vikings"
Lok. DE GOUDEN LEEUW Ingang zaal Kleine Noorstraat - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Hoek Kleine Noordstraat - Veldstraat
- inleg: €2 - vooruit: €125 - 2 reeks(en) - natura: 25 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 2 bloemstukken
Kamp.
 
EDEWALLE KORTEMARK, KM DE BOSVINKE KORTEMARK-EDEWALLE Begin: 09:00u
4de Koning en Kamp.
Lok. DE ZOETEN INVAL PASTOOR D. VANHAUTESTRAAT 17, 8610 Kortemark - inschrijven tot: 08:30 - parcours: VINKAERTSTRAAT
- inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 Uit simpathie Ian Velle

 
ZEDELGEM, DE MOUBEKE VINK ZEDELGEM Begin: 09:00u
9 de Rit zondag kampioenschap K.O.
Lok. La Brasserie Torhoutsesteenweg 124 8210 Zedelgem - inschrijven tot: 08:20 - parcours: De Arend
- inleg: €1,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - natura: 75 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0,8 Leonidas + Vandaele construct+ Bistro De Boschvogel + Muylle Hobbyvoeders
Kon. Kamp.
 
VELDEGEM, DE VELDVINK VELDEGEM Begin: 09:00u
De Veldvink Veldegem
Lok. BOLDERSHOF KONING ALBERTSTRAAT 45 8210 VELDEGEM - inschrijven tot: 08:30 - parcours: BOSSERIJSTRAAT
- inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 20 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 Traiteur Luc en Christine Van Hollebeke
Kon. Kamp.
 
STADEN, KM DE FRONTVINK STADEN Begin: 09:00u
KM DE FRONTVINK De Pekkers Kortemark.
Lok. Sporthal De Wankaarde Ooststraat 4 8840 Staden - inschrijven tot: 08:25 - parcours: Leopoldlaan
- inleg: €2 - vooruit: €150 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 De Pekkers Kortemark, Natura iedere een braadworst.
Kon. Kamp.
 
TORHOUT, DE REIGERZANGERS ICHTEGEM-WIJNENDALE Begin: 09:00u
6 rit kampioenxchap
Lok. brugtje guldevlieslaan 1 - inschrijven tot: 8.25 - parcours: Zuster clarastraat
- inleg: €1,5 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0,75

 
Gewest: VEURNE
VEURNE, KM DE PARADIJSVOGELS VEURNE Begin: 09:00u
4de rit zondagkampioenschap
Lok. CAFETARIA TER LINDEN KAAIPLAATS 2 8630 VEURNE - inschrijven tot: 08:30 - parcours: KAAIPLAATS 2 8630 VEURNE
- inleg: €1 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg : €0 4de rit zondagkampioenschap
Kamp.
 
Gewest: VICHTE
WIELSBEKE, KLEIN MAAR MOEDIG WIELSBEKE Begin: 09:00u
BOBCAT
Lok. CHRISTEN VOLKSHUIS MARKTSTRAAT 14 - inschrijven tot: 08:30 - parcours: ROTERIJSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €100 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 koning en kampioen 5
Kamp.
 
WAREGEM, DE MANEZANGERS WAREGEM-NIEUWENHOVE Begin: 09:00u
Voormiddagzetting
Lok. De Halve Maan Plasstraat nr 26 8790 Waregem - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Privaat Parking TVH
- inleg: €2 - vooruit: €150 - 3 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 Jan Electro , Himpe Filip, Chanterie Kristof , Uitvaartzorg Amez, Sanitair Debaere , Iedereen bloemen.
Kon.
 
Gewest: WAREGEM
WAREGEM, DE TORENZANGERS WAREGEM Begin: 09:00u
gewest zetting
Lok. Café Den Arrivée Holstraat 49 8790 Waregem - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Hippodroom Waregem , Mottestraat
- inleg: €2,5 - vooruit: €75 - 2 reeks(en) - pr: 2/3 - af inleg Bloemen: €1,5 grote prijs: Luc - Francky - vama - Koen Deconinck voormiddagkampioenschap

 
Gewest: ZONNEBEKE
ZONNEBEKE, KM DE STAALBEKKEN ZONNEBEKE Begin: 09:00u
GP NV Dejonghe en Geert Ghequiere
Lok. Voetbalkantine Yzerweg 1 8980 Zonnbeke - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Wandelweg
- inleg: €2 - vooruit: €75 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1 Iedereen een bloem en 30 koekebroden te verloten na de zetting voor de aanwezige liefhebbers
Kon. Kamp.
 
Gewest: ZWEVEZELE
EGEM, GERMANUSVINK PITTEM-EGEM Begin: 09:00u
6E RIT KAMPIOENSCHAP
Lok. HET TORENHOF PAARDENSTRAAT 6 8740 EGEM - inschrijven tot: 08:20 - parcours: GROOTVELDWEG EGEM
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - natura: 50 - pr: 3/4 - af inleg BONS: €1 IEDEREEN NATURA,SPONSORS: Bouwservice Vanhulle - Slagerij Neyrinck – Apotheek Mieke Delember- Elektriciteitswerken Dewitte – Vandecaveye 2 bloemstukken
Kamp.
 
WINGENE, ST-ELOOISVINK WINGENE Begin: 09:00u
9° rit
Lok. café Den Ondank munkelostraat 29 8750 wingene - inschrijven tot: 08:30 - parcours: munkelostraat
- inleg: €2 - vooruit: €40 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg : €0 iedereen natura garage jan puype medische pedicure nathalie meyns veldegem jacky bonami zwevezele
Kamp.
 
RUDDERVOORDE, ST-GODELIEVEVINK RUDDERVOORDE Begin: 09:00u
rit 9
Lok. cafè De Klakmolen Torhousestraat 323 , Ruddervoorde - inschrijven tot: 08:25 - parcours: sasputstraat, tss polderstraat en ringbeekstraat
- inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - pr: - af inleg : €1 KBC Bank en verzekeringen Bakkerij Sinnaeve brood en banket

 
ZWEVEZELE, KM DE DAPPERE ZANGERS ZWEVEZELE Begin: 09:00u
9° RIT
Lok. Café Zeswege Zeswegestraat 55, - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Ricksteenweg
- inleg: €2 - vooruit: €60 - 2 reeks(en) - natura: 30 - pr: 3/4 - af inleg : €1 Chris Naert BV Containervervoer
Kamp.
 
WINGENE, DE ST-JANSVINK WINGENE Begin: 09:00u
25/ 9de rit op zondag
Lok. Café Vierwegen Balgerhoekstraat 63, 8750 Wingene - inschrijven tot: 08:30 - parcours: Keukelstraat
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Extra prijzengeld: €1 , 2 conservenpakketten, iedereen natura indien aanwezig, slagerij Breughelke, banden Stevens, carrosserie Vromman
Kamp.
 
Datum: zondag 23 juni 2024 - NAMIDDAG
Gewest: DENDERSTREEK
MERE, DE MEERSE VINKENIERS MERE Begin: 15:00u
8e rit kampioenchap
Lok. T' HOEKSKEN STEENSTRAAT 36 9420 MERE - inschrijven tot: 14:30 - parcours: Sint-Jozefschool Mere
- inleg: €2 - vooruit: €50 - 1 reeks(en) - pr: 1/2 - af inleg Bloemen: €0
Kamp.
 
Gewest: GISTEL
GISTEL, KM DE NOORDVINK GISTEL Begin: 17:00u
7 De Rit Bijkomende zettingen
Lok. Ons huis De Burcht Markt 3 - 8470 Gistel - inschrijven tot: 16:20 - parcours: Groenestraat
- inleg: €1 - vooruit: €250 - 2 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €0 Gp Andries Wilfried, Carpels Luc, Vanronsele Lino, Maene Erik, Iedereen frieten met frikandel,Mooie steunaktie, De volledige inleg wordt uitbetaald.

 
Gewest: KORTRIJK
KUURNE, DE CONGOZANGERS KUURNE Begin: 17:00u
GP Donald & Hannelore Manhaeghe
Lok. ASTRID BRUGSESTEENWEG 311 8520 KUURNE - inschrijven tot: 16:25 - parcours: PIETER VERHAEGHESTRAAT KUURNE
- inleg: €2 - vooruit: €175 - 2 reeks(en) - natura: 200 - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5 rit4
Kon. Kamp.
 
HARELBEKE, KM.JONG MAAR MOEDIG HARELBEKE Begin: 17:00u
G.P. Bestuur van JMM.
Lok. cafe Het Molenhuis Overleiestraat 137 8530 Harelbeke - inschrijven tot: 16:30 - parcours: Laadkaai Firma Geldhof BROELSTRAAT
- inleg: €2 - vooruit: €70 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1,5
Kon. Kamp.
 
Gewest: OOSTNIEUWKERKE
RUMBEKE-BEITEM, KM DE GOUDVINK RUMBEKE Begin: 17:00u
Engels Dieuwke
Lok. Beythem Statie Ieperseweg 106 , 8800 Rumbeke-Beitem - inschrijven tot: 16:20 - parcours: plasstraat Beitem
- inleg: €2 - vooruit: €125 - 1 reeks(en) - pr: 3/4 - af inleg Bloemen: €1